REKLAMA
REKLAMA

REGION: Mieli przy sobie 67 g amfetaminy

REGION: Policjanci z Jasła zatrzymali w ubiegłym tygodniu dwóch mężczyzn, przy których ujawnili narkotyki. Mundurowi łącznie zabezpieczyli 67 gramów amfetaminy, 61 gramów marihuany oraz jedną tabletkę MDMA. Dwaj mieszkańcy Jasła w wieku 21 i 22 lat zostali zatrzymani i usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków. Zgodnie z obowiązującymi przepisami mężczyznom grozi do 3 lat więzienia.

W miniony wtorek, około godz. 8.30, policjanci z jasielskiego referatu patrolowo-interwencyjnego jadąc ulicą Kolejową zwrócili uwagę na kilku mężczyzn przebywających na torowisku pod wiaduktem przy ulicy 3 Maja. W związku z podejrzeniem, że może tam dochodzić do czynów niezgodnych z prawem, mundurowi podjęli decyzję o wylegitymowaniu tych osób i ustaleniu, w jakim celu spotkali się w odosobnionym miejscu na torach kolejowych. Na widok policjantów mężczyźni rozbiegli się. Po krótkim pościgu policjanci zatrzymali jednego z nich. 22-letni mieszkaniec Jasła próbował uciec ponieważ posiadał przy sobie niedozwolone środki narkotyczne. Funkcjonariusze ujawnili przy nim 53 gramy amfetaminy oraz 14 gramów marihuany. 22-latek został zatrzymany i usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Przyznał się do popełnienia przestępstwa, a o jego losie w najbliższym czasie zadecyduje sąd.

Do kolejnego zatrzymania doszło w miniony czwartek około godz. 20 w rejonie szkoły przy ulicy Staszica w Jaśle. Policjanci z referatu patrolowo-interwencyjnego zwrócili uwagę na grupę osób, która zebrała się w rejonie szkoły. Na widok policyjnego radiowozu osoby te rozbiegły się. W wyniku podjętej interwencji policjanci zatrzymali jednego z mężczyzn. 21-letni mieszkaniec Jasła posiadał przy sobie woreczki foliowe z zawartością białego proszku oraz suszu roślinnego. Po sprawdzeniu narkotesterem policjanci potwierdzili, że zabezpieczone środki to amfetamina i marihuana. Mundurowi łącznie zabezpieczyli 14 gramów amfetaminy i 47 gramów marihuany oraz jedną tabletkę MDMA. 21-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Przyznał się do zarzucanego czynu posiadania narkotyków.

Za popełnione przestępstwa, zgodnie z obowiązującymi przepisami, mężczyznom grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Jasło

13-08-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)