REKLAMA
REKLAMA

Renata z Sanoczka walczy w finale brytyjskiego konkursu piękności! (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Renata Adamska pochodząca z Sanoczka dostała się do finału konkursu piękności Miss Generation UK organizowanego w Londynie. Polka znalazła się w gronie 12 pań walczących o tytuł. Głosowanie internautów trwa do 26 stycznia.

Tomasz Sokołowski

W konkursie Miss Generation UK biorą udział kobiety w wieku od 25 do 50 lat. Przyznawane są trzy główne tytułu: Miss Generation (najważniejszy), Mummy of the Year (25-35 lat) oraz UK Cougar Queen (35-50 lat). Wybrana zostanie również miss foto, miss osobowości oraz miss internautów i głosujących podczas gali. Co ciekawe w gronie finałowej 12 jest aż 8 Polek. Skład uzupełniają 2 Angielki, Czeszka i Hinduska. Zgodnie z ideą konkursu, mogą w nim wystąpić wszystkie kobiety, bez względu na to czy mają rodzinę, dzieci, czy są wysokie czy niskie, ile ważą itd. Najważniejsze, aby pokazać, co każda z Pań ma w sobie wyjątkowego.

NA RENATĘ ADAMSKĄ MOŻNA GŁOSOWAĆ TUTAJ – KLIKNIJ

Renata Adamska o udziale w konkursie:

Pochodzę z Sanoczka i chciałabym za pośrednictwem portalu Esanok.pl móc pokazać, że dziewczyna z Polski też może spełniać swoje marzenia za granicą.

Miss Generation UK jest to konkurs piękności organizowany w Londynie, w którym biorą udział kobiety z różnych krajów, w wieku od 25-ciu do 50 lat. Z 29-ciu kobiet biorących udział zostało zakwalifikowanych 12. Myślą przewodnią tego konkursu jest, że bez względu na to ile masz lat, jak wyglądasz, czy jesteś singlem czy mężatką, czy jesteś niska czy wysoka o figurze modelki lub plus size, każda może brać w tym udział. Jak podkreślają organizatorzy liczą się osoby i ich wnętrze.

Z zawodu jestem fryzjerką. Fachu nauczyłam się w szkole im. Ignacego Łukasiewicza nr.5 w Sanoku. Pracowałam w salonie u Państwa Krystyny i Ryszarda Pankiewiczów oraz w salonie Pani Renaty Piotrkowskiej „Renata „. Marzyłam o wyjeździe do Anglii i tak już od 12 lat mieszkam w polskiej społeczności na Ealing i pracuję jako fryzjer męski w salonie w zachodnim Londynie w South Ruislip.

Wolny czas spędzam aktywnie. Uwielbiam podróżować, ćwiczę jogę. Moją pasją stało się pieczenie ciast i tortów, którymi z przyjemnością obdarowuję moich przyjaciół i znajomych. W zeszłym roku wzięłam udział w konkursie charytatywnym na rzecz kobiet zorganizowanym przez polską placówkę w Londynie „Poles in Need”, mój tort zajął 1 miejsce. Kiedy tylko mogę wspieram różne organizacje, ponieważ lubię pomagać innym.

A skąd się wzięło chęć udziału w konkursie? Otóż pod roku temu do sesji modowej zaprosiła mnie utalentowana i kreatywna projektantka oryginalnej biżuterii i kreatorka stylu – Aga Szyc. To ona odkryła, że mam bardzo dobre predyspozycje, aby zostać profesjonalną modelką.
Zainspirowana światem mody zaczęłam otwierać się na to co przynosi mi życie. Do udziału w konkursie Miss Generation UK skłoniła mnie ciekawość, poznanie czegoś nowego, ponieważ nigdy nie uczestniczyłam w takim przedsięwzięciu. Chciałam się sprawdzić w roli modelki, nabrać pewności siebie oraz sprawdzić jak sobie dam radę.

Biorąc udział w konkursie pragnę pokazać kobietom po 40-stce, ponieważ sama mam 42 lata, że niezależnie od wieku warto spełniać swoje marzenia. Nigdy nie jest za późno, aby zawalczyć o to, co jest bliskie naszemu sercu – o siebie, o swoje pasje. Trzeba mocno w nie wierzyć i zrobić pierwszy krok. W życiu ważne jest, aby sięgać po marzenia, realizować chociażby te małe i krok po kroku zmierzać do celu. Ważny jest człowiek i czas, aby nie przegapić swojej szansy, ponieważ żyjemy tylko raz.

Nie chcę być idealna, chcę być sobą i moc pokazać to innym, że pomimo wszystko warto dążyć do celu obojętnie ile mamy lat. Marzenia są po to, aby je spełniać.

źródło: Red., materiały nadesłane,  Miss Generation UK

12-01-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)