REKLAMA
REKLAMA

Sanitas wręczyło statuetkę lek. Adamowi Siembabowi (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. 18 czerwca odbyło się ważne wydarzenie dla Stowarzyszenia Sanitas. W tym dniu, w ogromnej dyskrecji i dzięki zaangażowaniu wielu osób, uhonorowano wieloletnie zaangażowanie na rzecz pacjentów i szerzenia profilaktyki zdrowotnej – lek. Adama Siembaba.

Ten niezwykły człowiek wspierał nasze Stowarzyszenie niemal od początku działalności, najpierw jako dyrektor sanockiego szpitala – zawsze otwarty na współudział w akcjach, jak i obecnie, gdy z pełnym zaangażowaniem bierze udział jako lekarz specjalista przy realizacji Białych Sobót – mówi Anna Nowakowska ze Stowarzyszenia Na Rzecz Walki z Chorobami Nowotworowymi Sanitas.

Wręczenie statuetki, przygotowanej specjalnie na tę okazję, miało miejsce na oddziale neurologicznym. Obecni byli: dyrektor szpitala – Henryk Przybycień, dyrektor ds medycznych – Jadwiga Wrótniak, pielęgniarka naczelna – Katarzyna Kruczek oraz personel lekarski i pielęgniarki oddziału.

Pan doktor nie krył zaskoczenia i wzruszenia z zaistniałej sytuacji. Dla nas również było to istotne i emocjonalne wydarzenie. Współpraca z ludźmi takimi jak lek. Adam Siembab jest dla nas niezwykle cenna. To człowiek w pełni oddany pacjentom i pracy, z ogromnym entuzjazmem i zaangażowaniem podchodzący do wspólnych projektów, służący pomocą i dobrą radą. Człowiek z ogromnym sercem. Jesteśmy szczęśliwi, że nasze drogi się skrzyżowały i razem możemy walczyć o zdrowie pacjentów. Liczymy na kolejne lata tak pięknej współpracy. Dziękujemy! – dodaje Anna Nowakowska.

Tomasz Sokołowski

źródło: materiały nadesłane

18-06-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

UdostępnijNapisz komentarz przez Facebook