REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Pamiętacie o otwarciu basenów? To już dzisiaj! (FILM, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Na 19 czerwca zaplanowano otwarcie basenów zewnętrznych Centrum Rehabilitacji i Sportu w Sanoku. Aktualnie trwają tam ostatnie prace związane z przygotowaniem kompleksu. Na gości będzie czekać szereg atrakcji. Nie zabraknie ich zarówno dla najmłodszych jak i starszych.

Otwarcie basenów zewnętrznych nastąpi 19 czerwca o godzinie 11:00. Od tego dnia, aż do 31 sierpnia, będzie można korzystać z efektownego kompleksu.

Strefa letnia Centrum Rehabilitacji i Sportu w Sanoku to m. in.: basen rekreacyjny wyposażony w urządzenia wodne takie jak: kaskady, ławeczki rekreacyjne, masaże; basen sportowy, trójtorowy o długości 25 m i głębokości wody 120-180 cm; wodny plac zabaw; boiska do piłki plażowej, zjeżdżalnia rodzinna – 3 tory ze strefą bezpiecznego hamowania w basenie rekreacyjnym; zjeżdżalnia rynnowa o długości 65 m; siłownia plenerowa wraz z placem zabaw dla dzieci.

Szczegóły związane z cennikiem są dopinane, wiemy natomiast, że całodzienna wejściówka normalna kosztować będzie 14 zł. Ulgowa 10 zł. Respektowana będzie Sanocka Karta Dużej Rodziny i Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny.

Na wielkie otwarcie miasto i MOSiR przygotują atrakcyjną promocję.

Sanoczanie długo czekali na odkrytą pływalnię, więc niejako w nagrodę za to oczekiwanie, od popołudnia 19 czerwca do 21 czerwca, wejście na baseny zewnętrzne jest bezpłatne. Tym samym wpisujemy te dni w kalendarz Dni Sanoka, których organizacja w tym roku po raz pierwszy będzie inna, niż dotychczas – czytamy w komunikacie Urzędu Miasta Sanoka.

Zdjęcia z ostatnich przygotowań: MOSiR Sanok

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Ostatnie testy na basenach zewnętrznych. Wkrótce otwarcie! (FILM, ZDJĘCIA)

SANOK: Znamy datę otwarcia basenów zewnętrznych! Ceny i promocje (FILM, ZDJĘCIA)

Foto: Red.

Foto: MOSiR Sanok

źródło: Red., MOSiR Sanok, UM Sanok

foto nagłówek: MOSiR Sanok

18-06-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)