REKLAMA
REKLAMA

Sanockie kluby piłkarskie ze srebrnymi Certyfikatami PZPN

694 szkółki piłkarskie otrzymały Certyfikaty PZPN na jednym z trzech poziomów: złotym, srebrnym lub brązowym. Srebrnymi Certyfikatami zostały wyróżnione kluby z Sanoka: Akademia Piłkarska Wiki Sanok oraz Klub Sportowy Ekoball.

zdjęcie poglądowe / archiwum PZPN

Program Certyfikacji to innowacyjny projekt mający za zadanie podniesienie jakości szkolenia w szkółkach piłkarskich na terenie całej Polski. W jego pierwszej edycji do Polskiego Związku Piłki Nożnej wpłynęło 1197 formularzy zgłoszeniowych. Ostatecznie wszystkie wymagania formalno-prawne spełniły 694 podmioty i to właśnie im na mocy decyzji Komisji Weryfikacyjnej oraz Komisji Odwoławczej ds. Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich zostały przyznane certyfikaty, które obowiązywać będą do 30 czerwca 2021 roku.

– Otrzymany certyfikat potwierdza wysoką jakość organizacyjną i szkoleniową. Cieszymy się, że nasz trud organizacyjny i szkoleniowy doceniają nie tylko kluby Ekstraklasy, ale również sam Polski Związek Piłki Nożnej. Przed nami ogrom pracy w dalszym dążeniu do perfekcji – czytamy na profilu fb Akademii Piłkarskiej Wiki Sanok.

– Własne obiekty sportowe, setki wspaniałych dzieci, wsparcie rodziców i kibiców, wykwalifikowana kadra trenerska, tradycja i historia… są niezmiennym gwarantem jakości i ciągłości szkolenia od przedszkolaka, aż po drużynę seniorów, co dostrzegły również władze PZPN, przyznając nam wyróżnienie – pisze na swoim profilu fb Klub Sportowy Ekoball.

Obydwu Klubom GRATULUJEMY!

grafika: PZPN

źródło: red. / PZPN

02-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)