REKLAMA
REKLAMA

Sanockie kluby piłkarskie ze srebrnymi Certyfikatami PZPN

694 szkółki piłkarskie otrzymały Certyfikaty PZPN na jednym z trzech poziomów: złotym, srebrnym lub brązowym. Srebrnymi Certyfikatami zostały wyróżnione kluby z Sanoka: Akademia Piłkarska Wiki Sanok oraz Klub Sportowy Ekoball.

zdjęcie poglądowe / archiwum PZPN

Program Certyfikacji to innowacyjny projekt mający za zadanie podniesienie jakości szkolenia w szkółkach piłkarskich na terenie całej Polski. W jego pierwszej edycji do Polskiego Związku Piłki Nożnej wpłynęło 1197 formularzy zgłoszeniowych. Ostatecznie wszystkie wymagania formalno-prawne spełniły 694 podmioty i to właśnie im na mocy decyzji Komisji Weryfikacyjnej oraz Komisji Odwoławczej ds. Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich zostały przyznane certyfikaty, które obowiązywać będą do 30 czerwca 2021 roku.

– Otrzymany certyfikat potwierdza wysoką jakość organizacyjną i szkoleniową. Cieszymy się, że nasz trud organizacyjny i szkoleniowy doceniają nie tylko kluby Ekstraklasy, ale również sam Polski Związek Piłki Nożnej. Przed nami ogrom pracy w dalszym dążeniu do perfekcji – czytamy na profilu fb Akademii Piłkarskiej Wiki Sanok.

– Własne obiekty sportowe, setki wspaniałych dzieci, wsparcie rodziców i kibiców, wykwalifikowana kadra trenerska, tradycja i historia… są niezmiennym gwarantem jakości i ciągłości szkolenia od przedszkolaka, aż po drużynę seniorów, co dostrzegły również władze PZPN, przyznając nam wyróżnienie – pisze na swoim profilu fb Klub Sportowy Ekoball.

Obydwu Klubom GRATULUJEMY!

grafika: PZPN

źródło: red. / PZPN

02-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)