REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Artur Kondrat nowym wiceburmistrzem

SANOK / PODKARPACIE. Artur Kondrat został powołany (18 bm.) na stanowisko burmistrza Sanoka. Zastąpił na nim Pawła Hydzika, który zakończył pracę w magistracie 30 września. 

Artur Kondrat z wykształcenia jest prawnikiem, absolwentem Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Samorządowiec, który pracował m.in w Zamościu oraz Rzeszowie. Z Sanoka pochodzi żona pana Artura,  od 10 lat mieszkają w Sanoku.

– Pierwszego dnia zastępca burmistrza spotkał się z naczelnikami wydziałów podległych, tj. Wydziału Rozwoju Miasta i Obsługi Inwestora, Biura Zamówień Publicznych, Wydziału Gospodarki Przestrzennej oraz Wydziału Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska. Artur Kondrat zapoznał się m.in. ze stanem zaawansowania realizacji zadań inwestycyjnych i zamówień publicznych, omówił program inwestycyjny na 2020 r. Przedmiotem rozmów były też przeznaczenie nieruchomości pod inwestycje i analiza aktualnego układu komunikacyjnego. Nowy zastępca przeanalizował stopień zaawansowania wdrożenia nowych przepisów z zakresu utrzymania czystości i porządku na terenie miasta – czytamy na stronie internetowej Urzędu Miasta Sanoka.

Na zdjęciu Tomasz Matuszewski, burmistrz Sanoka oraz powołany na stanowisko wiceburmistrza Artur Kondrat. Foto: UM Sanok

19-11-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)