REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Konferencja prasowa w sprawie zalanego budynku basenów (NA ŻYWO)

SANOK / PODKARPACIE. Dzisiaj o godzinie 12:00 w Sali Herbowej Urzędu Miasta Sanoka rozpocznie się konferencja prasowa poświęcona wydarzeniom z soboty, kiedy przez Sanok przeszła nawałnica, wyrządzając szkody między innymi w budynku Centrum Rehabilitacji i Sportu.

W sobotę 13 lipca nawalny deszcz zakłócił funkcjonowanie Centrum Rehabilitacji i Sportu. Dzisiaj (poniedziałek 15 lipca) o godz. 12.00 w Sali Herbowej Urzędu Miasta Sanoka rozpocznie się konferencja prasowa na ten temat – informują nas służby burmistrza.

Przypomnijmy, że w sobotę po godzinie 14, przez Sanok przeszła nawałnica. Przez około 1,5 godziny padał ulewny deszcz, a miejscami grad. Na niektórych ulicach miasta ruch został sparaliżowany. Ucierpiał budynek Centrum Rehabilitacji i Sportu. Woda wdarła się do niższych kondygnacji obiektu. Doszło do zalania pomieszczeń technicznych tzw. podbasenia. Zalane zostały także parkingi przy basenach i przy Arenie Sanok. Konieczne było zamknięcie obiektu. Na razie nie wiadomo na jak długo. Być może dowiemy się tego podczas konferencji prasowej. Zapraszamy do oglądania.

KONFERENCJA PRASOWA

O zdarzeniu informowaliśmy Państwa tutaj:

Jest komunikat ws. basenów. Doszło do zalania pomieszczeń technicznych

SANOK: Co dalej z basenami? Nie ma zapowiadanego komunikatu (FILM, ZDJĘCIA)

Ewakuacja na basenie w Sanoku! Obiekt wewnętrzny zalany (VIDEO, ZDJĘCIA)

SANOK: Dwugodzinna ulewa! Ulice zamieniły się w rzeki… Dosłownie! (VIDEO, FOTO) 

15-07-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)