REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Konferencja prasowa w sprawie zalanego budynku basenów (NA ŻYWO)

SANOK / PODKARPACIE. Dzisiaj o godzinie 12:00 w Sali Herbowej Urzędu Miasta Sanoka rozpocznie się konferencja prasowa poświęcona wydarzeniom z soboty, kiedy przez Sanok przeszła nawałnica, wyrządzając szkody między innymi w budynku Centrum Rehabilitacji i Sportu.

W sobotę 13 lipca nawalny deszcz zakłócił funkcjonowanie Centrum Rehabilitacji i Sportu. Dzisiaj (poniedziałek 15 lipca) o godz. 12.00 w Sali Herbowej Urzędu Miasta Sanoka rozpocznie się konferencja prasowa na ten temat – informują nas służby burmistrza.

Przypomnijmy, że w sobotę po godzinie 14, przez Sanok przeszła nawałnica. Przez około 1,5 godziny padał ulewny deszcz, a miejscami grad. Na niektórych ulicach miasta ruch został sparaliżowany. Ucierpiał budynek Centrum Rehabilitacji i Sportu. Woda wdarła się do niższych kondygnacji obiektu. Doszło do zalania pomieszczeń technicznych tzw. podbasenia. Zalane zostały także parkingi przy basenach i przy Arenie Sanok. Konieczne było zamknięcie obiektu. Na razie nie wiadomo na jak długo. Być może dowiemy się tego podczas konferencji prasowej. Zapraszamy do oglądania.

KONFERENCJA PRASOWA

O zdarzeniu informowaliśmy Państwa tutaj:

Jest komunikat ws. basenów. Doszło do zalania pomieszczeń technicznych

SANOK: Co dalej z basenami? Nie ma zapowiadanego komunikatu (FILM, ZDJĘCIA)

Ewakuacja na basenie w Sanoku! Obiekt wewnętrzny zalany (VIDEO, ZDJĘCIA)

SANOK: Dwugodzinna ulewa! Ulice zamieniły się w rzeki… Dosłownie! (VIDEO, FOTO) 

15-07-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)