REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Tymczasowy areszt za włamanie się do radiowozu

SANOK / PODKARPACIE. Decyzją sądu 28-letni mężczyzna, który w warunkach recydywy popełnił kolejne przestępstwa, trafił na trzy miesiące do aresztu. Podejrzany jest o kradzież z włamaniem, naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariuszy i ich znieważenie oraz nielegalne posiadanie broni palnej.

Sanoccy policjanci prowadzili postępowanie przeciwko 28-latkowi, który podczas jednej z interwencji włamał się do radiowozu policyjnego, a następnie znieważył i naruszył nietykalność cielesną funkcjonariuszy. Do zdarzenia doszło w grudniu ubiegłego roku: SANOK: Włamali się do radiowozu. 27-latek szarpał i wyzywał policjanta

Pomimo konsekwencji karnych mężczyzna, w warunkach recydywy, ponownie dopuścił się podobnych przestępstw. W połowie lipca br. w trakcie interwencji naruszył nietykalność cielesną funkcjonariusza. Chciał w ten sposób zmusić policjanta do odstąpienia od czynności prawnych. Dodatkowo 28-latkowi udowodniono posiadanie broń palnej bez wymaganego zezwolenia.

Mężczyzna został zatrzymany. Przedstawiono mu zarzuty. Decyzją sądu wobec 28-latka zastosowano środek zapobiegawczy. Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

archiwum eSanok.pl / zdjęcie poglądowe

KPP Sanok

25-07-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)