REKLAMA
REKLAMA

SERCE JULKA: Brakuje 300 tys. zł, aby wyznaczyć termin operacji!

SANOK / PODKARPACIE. Dzisiaj w Galerii Sanok Fundacja Czas Nadziei wraz z Teamem Julka poprowadziła zbiórkę na rzecz małego sanoczanina.

Wolontariusze prowadzili różne atrakcje dla dzieci, było malowanie twarzy, baloniki i bajkowe postaci.

Kwestowano do puszek, cała kwota zostanie przekazana dla małego sanoczanina.

Jest też dobra wiadomość!

Kochani, mamy nowe informacje z kliniki w Stanford! Jeśli będziemy w stanie zapłacić 350 tys. dolarów, czyli ponad 1 300 000 zł, dr Hanley wyznaczy termin operacji! Wciąż jeszcze wiele nam brakuje do tej kwoty. Czas ucieka, a stan Julka pogarsza się, dlatego tak ważne jest, żeby operacja odbyła się jak najszybciej. Nie wiemy, ile jeszcze może  jego serduszko… Pół serca Julka to wciąż za mało, by przeżyć. Prosimy, pomóż nam ratować naszego synka! – piszą rodzice Julka na stronie siepomaga.pl, gdzie zbierane są środki dla malucha.

 

LINK DO ZBIÓRKI NA SIEPOMAGA.PL – KLIKNIJ

LINK DO ZBIÓRKI FUNDACJI CZAS NADZIEI – KLIKNIJ

 

Tak było dzisiaj w Galerii Sanok.

PRZYPOMINAMY O JUTRZEJSZYCH AKCJACH DLA JULKA

NIEDZIELA 10 MARCA

Sanok – Miłośnicy biegów, którzy mają wielkie serca, spotkają się obok Areny Sanok na sanockich Błoniach, aby wziąć udział w biegu charytatywnym dla Julka. Wydarzenie zaplanowano w niedzielę 10 marca o godzinie 12.00. Bieg przewiduje 2 okrążenia, czyli 2 kilometry. Przed biegiem będą zbierane wolne datki.

– Dla nas to tak niewiele, a dla Julka to szansa na życie! Każdy gest, nawet najmniejszy zmienia czyjś świat – czytamy pod wydarzeniem na stronie organizatora na Facebooku. – Dla wszystkich uczestników przewidziane są medale. Zapraszamy małych, średnich i dużych. Każdy może pomóc!

Sanok – Energy Cross box i RUN Energy przyłącza się także do charytatywnego biegu dla Julka o 12.00 obok Areny. A po biegu o 12.30 zapraszają na wspólny trening – Cross trening – na obiekcie MOSiR. Każdy może uczestniczyć w treningu. Jeżeli pogoda nie dopisze, trening odbędzie się w klubie Energy. Podczas biegu i treningu będą zbierane pieniądze do puszek dla małego bohatera.

Sanok – W kościele oo. Franciszkanów po każdej mszy świętej będą zbiórki do puszek na rzecz Julka Świdurskiego. Warto pomagać!

 

09-03-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)