REKLAMA
REKLAMA

Śmiertelnie niebezpieczna zabawa na moście Białogórskim (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Dziś około godziny 15:00 na moście Białogórskim w Sanoku dwoje młodych ludzi wpadło na śmiertelnie niebezpieczny pomysł. Założyli się, kto wejdzie na filar po zewnętrznej stronie traktu dla pieszych. 26-letnia dziewczyna wygrała zakład, ale nie wiedziała jak wrócić na bezpieczną stronę. Interweniowali policjanci i straż miejska.

O zdarzeniu poinformował nas Czytelnik.

Ze wstępnych ustaleń sanockiej policji wynika, że dwoje młodych ludzi, przechodząc przez most Białogórski w Sanoku, postanowiło ryzykownie się zabawić. Zawarli zakład, kto będzie potrafił przejść na zewnętrzną stronę balustrady, stając na filarze podtrzymującym most. Jak się okazało, zadanie w ramach tej śmiertelnie niebezpiecznej zabawy wykonała 26-latka. Nie potrafiła ona jednak wrócić na chodnik. Interweniowała policja i straż miejska. Funkcjonariusze pomogli dziewczynie bezpiecznie opuścić most.

26-latka była trzeźwa.

Świadkowie relacjonujący całe zdarzenie mówili, że sytuacja była dramatyczna.

Ona płakała i nie chciała współpracować. Policjanci ją trzymali i rozmawiali jak z 5-letnim dzieckiem, prosząc, żeby przeszła. Nie wyglądało to tak, jakby nie mogła, ale jakby nie chciała przejść na drugą stronę. Ja byłam pewna, że ona chce skakać – mówi jedna z naszych Czytelniczek.

02-02-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)