REKLAMA
REKLAMA

Śmiertelnie niebezpieczna zabawa na moście Białogórskim (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Dziś około godziny 15:00 na moście Białogórskim w Sanoku dwoje młodych ludzi wpadło na śmiertelnie niebezpieczny pomysł. Założyli się, kto wejdzie na filar po zewnętrznej stronie traktu dla pieszych. 26-letnia dziewczyna wygrała zakład, ale nie wiedziała jak wrócić na bezpieczną stronę. Interweniowali policjanci i straż miejska.

O zdarzeniu poinformował nas Czytelnik.

Ze wstępnych ustaleń sanockiej policji wynika, że dwoje młodych ludzi, przechodząc przez most Białogórski w Sanoku, postanowiło ryzykownie się zabawić. Zawarli zakład, kto będzie potrafił przejść na zewnętrzną stronę balustrady, stając na filarze podtrzymującym most. Jak się okazało, zadanie w ramach tej śmiertelnie niebezpiecznej zabawy wykonała 26-latka. Nie potrafiła ona jednak wrócić na chodnik. Interweniowała policja i straż miejska. Funkcjonariusze pomogli dziewczynie bezpiecznie opuścić most.

26-latka była trzeźwa.

Świadkowie relacjonujący całe zdarzenie mówili, że sytuacja była dramatyczna.

Ona płakała i nie chciała współpracować. Policjanci ją trzymali i rozmawiali jak z 5-letnim dzieckiem, prosząc, żeby przeszła. Nie wyglądało to tak, jakby nie mogła, ale jakby nie chciała przejść na drugą stronę. Ja byłam pewna, że ona chce skakać – mówi jedna z naszych Czytelniczek.

02-02-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:



Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)