REKLAMA
REKLAMA

Tragiczny poniedziałek na drogach. Zginęło cztery osoby, w tym dziecko

PODKARPACIE. Do trzech tragicznych wypadków doszło wczoraj po południu na podkarpackich drogach. Na DK 77 między Przędzelem a Rudnikiem nad Sanem zginął kierowca citroena, który zderzył się z samochodem ciężarowym. Nie udało się też uratować życia 3-letniego chłopca, który w podprzemyskich Grochowcach został potrącony przez audi. W Krośnie na ul. Podkarpackiej w zderzeniu opla z volkswagenem polo, zginęli obaj kierowcy. Policjanci wyjaśniają okoliczności tych tragicznych zdarzeń.


Do pierwszego z tych tragicznych wypadków doszło przed godz. 14, na drodze krajowej nr 77 między Rudnikiem nad Sanem a Przędzelem. W czołowym zderzeniu citroena z samochodem ciężarowym, zginął 45-letni kierowca citroena.

Po godz. 14 policjanci z Przemyśla otrzymali zgłoszenie dotyczące potrącenia 3-letniego chłopca, do którego doszło w miejscowości Grochowce. Mimo reanimacji, życia dziecka nie udało się uratować.

W Krośnie na ulicy Podkarpackiej, na drodze krajowej nr 28, zderzyło się trzy pojazdy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący oplem meriva, jadący w kierunku Jasła, zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzyły się volkswagen polo, następnie uderzył w renaulta. 53-letni kierowca opla zginął na miejscu. Kierujący volkswagenem, 54-latek z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala. Niestety mimo wysiłków lekarzy jego życia również nie udało się uratować. Trzeci z samochodów, który brał udział w zdarzeniu został lekko uszkodzony.

Policjanci na miejscach wypadków zabezpieczyli ślady oraz wykonali czynności, które pomogą w ustaleniu okoliczności tych tragicznych zdarzeń.

 

KWP Rzeszów

foto: KMP Krosno, KMP Przemyśl

16-04-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)