REKLAMA
REKLAMA

WIKI: 20 zawodników na pierwszym treningu. Marek Biega trenerem!

SANOK / PODKARPACIE. W pierwszych zajęciach nowej drużyny seniorskiej w Sanoku pojawiło się 20 zawodników. Wiadomo już, że trenerem w WIKI będzie były szkoleniowiec Stali Sanok Marek Biega. Dzisiaj na obiektach przy ul. Stróżowskiej odbędzie się mecz sparingowy pomiędzy II-ligową Stalą Rzeszów, a słowackim zespołem z Bardejova.

Niedawno gospodarz Rodzinnego Centrum Sportu i Rekreacji WIKI w Sanoku Jerzy Domaradzki ogłosił powstanie nowej drużyny seniorskiej, która od przyszłego sezonu ma rozpocząć swoją przygodę od startu w klasie B. Wczoraj na obiekcie przy ul. Stróżowskiej odbył się pierwszy trening. Obecnych było 20 piłkarzy. Ich grze przyglądał się Marek Biega, który został trenerem zespołu.

Marek Biega ma 62 lata. W przeszłości pięciokrotnie obejmował stery szkoleniowca Stali Sanok (1989, 1992, 1993, 2006, 2013). Ostatnio związany z Lotniarzem Bezmiechowa, a wcześniej z drużynami z: Dynowa, Brzozowa, Ustrzyk Dolnych, Bażanówki czy Leska.

Przy okazji warto zaznaczyć, że przebywająca w kompleksie WIKI II-ligowa Stal Rzeszów rozegra dzisiaj mecz kontrolny ze słowacką drużyną z Bardejova. Początek o godzinie 17:00. Wstęp jest wolny. Gospodarze zapraszają wszystkich sympatyków piłki nożnej.

foto: Rodzinne Centrum Sportu i Rekreacji „WIKI” w Sanoku

03-07-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)