WIKI znów wygrywa. Mecz przy nowej trybunie i debiut 15-latka (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Występująca w klasie B, grupie Krosno II, seniorska drużyna KS WIKI Sanok, odnotowała trzecie z rzędu zwycięstwo. Tym razem, łupem podopiecznych Marka Biegi padł ULKS Czerteż. Sanoczanie zwyciężyli 4:0. Debiut zanotował 15-letni Kacper Sokołowski.

RELACJA Z KLUBU KS WIKI SANOK:

Kolejny mecz w domu bez straconej bramki!

Żyje już trochę lat ale jeszcze nie widziałem, żeby tak wyrównany mecz zakończył się takim wynikiem.

Rozpoczynamy punkt 15:00. Ostatni dzień wakacji i odpowiednio upalna pogoda. Wystarczyło kilka minut rozgrzewki i każdy z nas był mokry.

Rozpoczynamy mecz starając się jak najdłużej grać piłką. Obie drużyny grają wyrównane spotkanie. Raz jedna, raz druga drużyna przeprowadza taktyczny atak. Ku uciesze kibiców widzimy piękny futbol z akcją bramkową co kilka minut. Mamy to szczęście i w 25. minucie, w wyniku faulu w polu karnym gości, udaje się wywalczyć rzut karny. Do piłki podchodzi Marek Węgrzyn i kilka sekund później prowadzimy 1:0! Taki wynik utrzymuje się do przerwy. Mimo prowadzenia, trener Marek Biega uspokaja drużynę i zwraca uwagę na defensywną stronę naszego teamu.

Porady trenera Biegi nie poszły na marne i w drugiej połowie nasza gra wygląda już trochę lepiej, w szczególności na tyłach. Pozwala to nam na uzyskanie delikatnej przewagi również w ofensywie. To idealna sytuacja dla naszego snajpera. Zamieszanie w polu karnym, Łukasz Lachiewicz i mamy 2:0 (4 bramka Lachiewicza w sezonie). Dwubramkowa przewaga zmusiła gości do otworzenia się, co udaje się nam wykorzystać i po dobrych kontratakach podwyższyć wynik na 3:0 za sprawą Michała Karasia, a później na 4:0 po potężnym trafieniu z dystansu Michała Sokołowskiego.

Mecz kończymy wynikiem 4:0, zarówno my jak i przeciwnicy prezentują ciekawą grę.

Na uwagę zasługują dobre występy naszej młodzieży, a w szczególności wyjątkowo udany debiut w seniorskiej piłce 15-letniego Kacpra Sokołowskiego.

Mamy nadzieję, że w następnych meczach uda nam się podtrzymać passę zwycięstw, ale podchodzimy do tematu z trzeźwą głową. Jedno jest pewne, po raz kolejny kibice nie zawiedli, niemal zapełniając nową trybunę, za co serdecznie dziękujemy.

WIKI zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli klasy B, grupy Krosno II. Sanoczanie mają na swoim koncie komplet punktów po trzech rozegranych spotkaniach. Strzelili w nich 10 bramek, tracąc zaledwie dwie. Za tydzień WIKI pauzuje, a później gra dwa mecze u siebie. Kolejno z LKSem Głębokie (15.09) i Iskrą Wróblik Szlachecki (22.09). Warto zwrócić uwagę szczególnie na ten drugi mecz, w którym spotkają się dwa niepokonane do tej pory zespoły.

źródło: materiały nadesłane / KS WIKI Sanok