REKLAMA
REKLAMA

Wypadek w Bykowcach: Cud, że nikt nie zginął (FOTO)

BYKOWCE / PODKARPACIE. Nadmierna prędkość była przyczyną wypadku, do którego doszło w sobotę przed godziną 4 rano na drodze krajowej nr 28 w Bykowcach. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze Policji kierujący fiatem, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w betonowy przepust i dachował w przydrożnym rowie. Samochodem podróżowało 5 osób.

Pojazdem kierował 29-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. Pasażerowie to mężczyźni, w wieku od 19 do 46 lat. Praktycznie bez szwanku, z potuczeniami i zadrapaniami, z wypadku wyszedł kierowca oraz trzech pasażerów (46-letni mężczyzna bez stałego miejsca zameldowania, 20-letni mężczyzna mieszkaniec powiatu bieszczadzkiego oraz 19-latek z powiatu sanockiego). Obrażenia odniósł 30-letni mieszkaniec powiatu leskiego. Mężczyzna ma złamany nos i obrażenia twarzo-czaszki. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

W sprawie prowadzone jest postępowanie, pod kątem popełnienia przestępstwa, spowodowania zagrożenia bezpieczeństwa ruchu drogowego.

W miejscu gdzie doszło do wypadku, już wielokrotnie dochodziło do innych, mniejszych lub większych zdarzeń.

– Zarówno jadąc do Sanoka, jak i w kierunku Załuża przed ostrym zakrętem znajdują się długie proste. Jest sporo czasu i miejsca, aby rozpędzić samochód. Widziałam już kilka wypadków na tym zakręcie. To na prawdę cud, że nikt nie zginął – komentowała starsza kobieta, która mieszka w okolicy.

red.

foto: KP PSP Sanok

foto: KP PSP Sanok


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Dramatyczne zdjęcia z wypadku w Bykowcach (ZDJĘCIA)

10-06-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)