REKLAMA
REKLAMA

Większe ilości narkotyków u 24-latka z powiatu sanockiego

BIESZCZADY / SANOK / PODKARPACIE. Ponad 200 gramów narkotyków zabezpieczyli ustrzyccy kryminalni podczas przeszukań pomieszczeń na terenie dwóch powiatów. Zarzuty usłyszał już 25-latek, który rozprowadzał substancje zabronione na terenie powiatu bieszczadzkiego. Realizując dalsze ustalenia, w ubiegłym tygodniu, funkcjonariusze weszli do kilku mieszkań na terenie województwa podkarpackiego. U mieszkańca powiatu sanockiego, 24-latka, zabezpieczono większe ilości narkotyków.

Policjanci wydziału kryminalnego od maja br. pracowali nad sprawą narkotykową. Funkcjonariusze na początku swoich działań ustalili 25-latka, mieszkańca powiatu bieszczadzkiego, który handlował narkotykami. Kiedy policjanci przeszukali jego miejsce zamieszkania znaleźli tam środki odurzające. Wstępne badania wykazały, że jest to marihuana.

Realizując dalsze ustalenia, w ubiegłym tygodniu, funkcjonariusze weszli do kilku mieszkań na terenie województwa podkarpackiego. Z informacji wynikało, że mogły być tam przechowywane środki odurzające. W mieszkaniach trzech mężczyzn w wieku 23, 29 i 42 lata, mieszkańców powiatu bieszczadzkiego, policjanci zabezpieczyli środki odurzające. Natomiast u mieszkańca powiatu sanockiego, 24-latka, zabezpieczono większe ilości narkotyków.

Funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie ponad 200 gramów marihuany i amfetaminy. Materiał przekazano do dalszych badań laboratoryjnych. 25-latek usłyszał już zarzuty z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Policjanci prowadzą dalsze czynności, sprawa ma charakter rozwojowy.

źródło: KPP Ustrzyki Dolne

zdjęcie poglądowe

17-09-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)