REKLAMA
REKLAMA

300 tys. zł dla sanockiego szpitala od PGNiG

SANOK / PODKARPACIE. Dyrektor sanockiego szpitala Grzegorz Panek poinformował o finansowym wsparciu udzielonym naszej lecznicy przez Fundację PGNiG. Dzięki darowiźnie w kwocie 300 000 zł, SPZOZ w Sanoku zostanie doposażony w niezwykle ważne aktualnie respiratory. Ponadto zostanie zakupiony ambulans i inne potrzebne urządzenia medyczne.

Komunikat SP ZOZ w Sanoku

Składam serdeczne podziękowania Fundacji PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza za wsparcie finansowe i rzeczowe dla SPZOZ w Sanoku udzielone w celu przeciwdziałania oraz leczenia pacjentów z objawami COVID-19.

Dzięki otrzymanemu wsparciu i przekazaniu darowizny pieniężnej na łączną kwotę 300.000 zł SPZOZ w Sanoku zostanie doposażony w respiratory, ambulans i inne potrzebne urządzenia medyczne.

Oddziały naszego specjalistycznego szpitala i pracujący w nich personel medyczny stoją na pierwszej linii frontu walki z pandemią koronawirusa, który zaatakował nasze społeczeństwo. Do wygrania tej wojny potrzebny jest nam nowoczesny sprzęt medyczny, który SPZOZ w Sanoku będzie posiadał dzięki przychylności Fundacji PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza – mówi Grzegorz Panek, dyrektor SP ZOZ w Sanoku.

W tych trudnych okolicznościach musimy sobie pomagać. To nie tylko przejaw naszej społecznej odpowiedzialności, ale przede wszystkim wyraz solidarności z najbardziej potrzebującymi. Czujemy szczególną więź ze społecznościami w regionach, w których działalność prowadzą Oddziały PGNiG SA i Spółki z Grupy Kapitałowej PGNiG. Dlatego postanowiliśmy przekazać wsparcie finansowe i sprzęt medyczny najbardziej potrzebującym placówkom medycznym z bliskich nam obszarów Polski. Sprawdziliśmy ich najpilniejsze potrzeby i dostosowaliśmy formę naszego wsparcia – powiedział Jerzy Kwieciński, Prezes Zarządu PGNiG.

Serce rośnie patrząc na przychylność wszystkich darczyńców, którzy wspierają szpital w Sanoku, czyli jednostkę tak ważną dla całego regionu. Od lokalnych przedsiębiorców, po firmy ogólnopolskie. Serdecznie dziękuję Panu prezesowi Jerzemu Kwiecińskiemu za pozytywną odpowiedź na prośbę o przekazanie środków. Jestem przekonany, że suma 300 tys. zł, która trafi do Sanoka i zakupiony sprzęt przyczyni się do zwiększenia bezpieczeństwa zdrowotnego mieszkańców powiatu sanockiego i powiatów ościennych – mówi Piotr Uruski, poseł na Sejm RP.


Szanowny Pan
dr Piotr Uruski
Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej

Składam serdeczne podziękowania za okazaną pomoc w przedmiocie pozyskania wsparcia finansowego i rzeczowego dla SPZOZ w Sanoku z Fundacji PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza udzielonego w celu przeciwdziałania oraz leczenia pacjentów z objawami COVID-19.

Dzięki otrzymanemu wsparciu rzeczowemu i przekazaniu darowizny pieniężnej na łączna kwotę 300.000,0 zł, SPZOZ w Sanoku zostanie doposażony w respiratory, ambulans i inne potrzebne urządzenia medyczne.

Oddziały naszego specjalistycznego szpitala i pracujący w nich personel medyczny stoją na pierwszej linii frontu walki z pandemią koronawirusa, który zaatakował nasze społeczeństwo. Do wygrania tej wojny potrzebny jest nam nowoczesny sprzęt medyczny, który SPZOZ w Sanoku będzie posiadał dzięki przychylności Fundacji PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza,

Wdzięczni Pacjenci, Personel i Dyrekcja SPZOZ w Sanoku

grafika poglądowa

źródło: Red., SP ZOZ w Sanoku, materiały nadesłane

03-04-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)