REKLAMA
REKLAMA

300 tys. zł dla sanockiego szpitala od PGNiG

SANOK / PODKARPACIE. Dyrektor sanockiego szpitala Grzegorz Panek poinformował o finansowym wsparciu udzielonym naszej lecznicy przez Fundację PGNiG. Dzięki darowiźnie w kwocie 300 000 zł, SPZOZ w Sanoku zostanie doposażony w niezwykle ważne aktualnie respiratory. Ponadto zostanie zakupiony ambulans i inne potrzebne urządzenia medyczne.

Komunikat SP ZOZ w Sanoku

Składam serdeczne podziękowania Fundacji PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza za wsparcie finansowe i rzeczowe dla SPZOZ w Sanoku udzielone w celu przeciwdziałania oraz leczenia pacjentów z objawami COVID-19.

Dzięki otrzymanemu wsparciu i przekazaniu darowizny pieniężnej na łączną kwotę 300.000 zł SPZOZ w Sanoku zostanie doposażony w respiratory, ambulans i inne potrzebne urządzenia medyczne.

Oddziały naszego specjalistycznego szpitala i pracujący w nich personel medyczny stoją na pierwszej linii frontu walki z pandemią koronawirusa, który zaatakował nasze społeczeństwo. Do wygrania tej wojny potrzebny jest nam nowoczesny sprzęt medyczny, który SPZOZ w Sanoku będzie posiadał dzięki przychylności Fundacji PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza – mówi Grzegorz Panek, dyrektor SP ZOZ w Sanoku.

W tych trudnych okolicznościach musimy sobie pomagać. To nie tylko przejaw naszej społecznej odpowiedzialności, ale przede wszystkim wyraz solidarności z najbardziej potrzebującymi. Czujemy szczególną więź ze społecznościami w regionach, w których działalność prowadzą Oddziały PGNiG SA i Spółki z Grupy Kapitałowej PGNiG. Dlatego postanowiliśmy przekazać wsparcie finansowe i sprzęt medyczny najbardziej potrzebującym placówkom medycznym z bliskich nam obszarów Polski. Sprawdziliśmy ich najpilniejsze potrzeby i dostosowaliśmy formę naszego wsparcia – powiedział Jerzy Kwieciński, Prezes Zarządu PGNiG.

Serce rośnie patrząc na przychylność wszystkich darczyńców, którzy wspierają szpital w Sanoku, czyli jednostkę tak ważną dla całego regionu. Od lokalnych przedsiębiorców, po firmy ogólnopolskie. Serdecznie dziękuję Panu prezesowi Jerzemu Kwiecińskiemu za pozytywną odpowiedź na prośbę o przekazanie środków. Jestem przekonany, że suma 300 tys. zł, która trafi do Sanoka i zakupiony sprzęt przyczyni się do zwiększenia bezpieczeństwa zdrowotnego mieszkańców powiatu sanockiego i powiatów ościennych – mówi Piotr Uruski, poseł na Sejm RP.


Szanowny Pan
dr Piotr Uruski
Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej

Składam serdeczne podziękowania za okazaną pomoc w przedmiocie pozyskania wsparcia finansowego i rzeczowego dla SPZOZ w Sanoku z Fundacji PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza udzielonego w celu przeciwdziałania oraz leczenia pacjentów z objawami COVID-19.

Dzięki otrzymanemu wsparciu rzeczowemu i przekazaniu darowizny pieniężnej na łączna kwotę 300.000,0 zł, SPZOZ w Sanoku zostanie doposażony w respiratory, ambulans i inne potrzebne urządzenia medyczne.

Oddziały naszego specjalistycznego szpitala i pracujący w nich personel medyczny stoją na pierwszej linii frontu walki z pandemią koronawirusa, który zaatakował nasze społeczeństwo. Do wygrania tej wojny potrzebny jest nam nowoczesny sprzęt medyczny, który SPZOZ w Sanoku będzie posiadał dzięki przychylności Fundacji PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza,

Wdzięczni Pacjenci, Personel i Dyrekcja SPZOZ w Sanoku

grafika poglądowa

źródło: Red., SP ZOZ w Sanoku, materiały nadesłane

03-04-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)