REKLAMA
REKLAMA

31-latek stracił panowanie nad samochodem. Wypadł z drogi (ZDJĘCIA)

DOMARADZ / PODKARPACIE. W środę policjanci, strażacy i ratownicy medyczni interweniowali w Domaradzu, gdzie na drodze wojewódzkiej nr 884 doszło do groźnego zdarzenia. Młody kierowca stracił panowanie nad samochodem i z impetem wypadł z drogi zatrzymując się na drzewie.

Wczoraj w Domaradzu doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Samochód osobowy z przyczepą wypadł z drogi i zjechał ze skarpy. Kierowca mazdy doznał obrażeń i trafił do szpitala.

Wczoraj około godz. 11.30, brzozowscy policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 884, prowadzącej z Domaradza do Przemyśla. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący mazdą z przyczepą, 31-letni mieszkaniec województwa lubelskiego, w trakcie jazdy prawdopodobnie zasnął za kierownicą. Jego pojazd uszkodził barierę energochłonną i zjechał ze skarpy. 31-latek jechał sam.

Wskutek tego zdarzenia kierowca mazdy doznał obrażeń i został przewieziony karetką pogotowia do szpitala. Policjanci ustalili, że był trzeźwy.

Policja apeluje do kierowców i przypomina o konieczności robienia przerw w przypadku dłuższej podróży i wypoczęciu kierowcy przed drogą. Pamiętajmy, wypoczęty kierowca – to dobry kierowca!

źródło: Red., KPP Brzozów

foto: OSP KSRG Domaradz

14-05-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)