REKLAMA
REKLAMA

Ciarko ponownie tytularnym sponsorem STSu

SANOK / PODKARPACIE. Pod szyldem Ciarko STS Sanok będzie występowała drużyna z Podkarpacia w nowym sezonie Polskiej Hokej Ligi. Po zaawansowanych rozmowach grupy klubowych menedżerów związanych z lokalnym biznesem firma Ciarko powróciła do sponsora tytularnego sanockiego hokeja.

Firma Ciarko to największy w Polsce i tej części Europy producent wysokiej jakości okapów, obecny na rynku od 1986 roku. Wiedza i doświadczenie gromadzone przez lata pozwoliły ugruntować pozycję lidera w branży oraz wypracować rozpoznawalność marki na całym świecie.

Prezes firmy Ryszard Ziarko od ponad 12 lat jest sponsorem sanockiego hokeja. W tym czasie Ciarko STS Sanok świętował największe sukcesy w historii klubu zdobywając dwukrotnie Mistrzostwo Polski (2012, 2014) i Puchar Polski (2010, 2011).

Bardzo się cieszymy, że przed samym sezonem udało nam się sfinalizować rozmowy z Panem Ryszardem Ziarko. Firma Ciarko od wielu lat wspiera sanocki hokej i jest kojarzona w Polsce ze wspierania tej pięknej dyscypliny. Myślę, że całe nasze środowisko jest wdzięczne za wsparcie i budowę sanockiego hokeja na mocnych zasadach – wyjaśnia prezes Ciarko STS Sanok Michał Radwański.

Foto: Tomasz Sowa

źródło: Hokej.net

10-09-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)