REKLAMA
REKLAMA

Nie ustąpił pierwszeństwa. Kolizja gotowa. Kierowca bez „prawka”

IZDEBKI / PODKARPACIE. Wczoraj (8 bm.) brzozowscy policjanci pracowali na miejscu kolizji drogowej w Izdebkach. W zderzeniu renault i audi nikt nie ucierpiał. Sprawca kolizji został ukarany mandatem. Jednak okazało się, że drugi uczestnik tej kolizji nie powinien siedzieć za kierownicą audi, ponieważ nie miał prawa jazdy.

Wczoraj, około godz. 13.30 funkcjonariusze ruchu drogowego zostali skierowani na miejsce kolizji drogowej, do której doszło w Izdebkach. Policjanci ustalili, że do zdarzenia doszło na łuku drogi. Kierujący renault trafic włączając się do ruchu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu audi, który jechał od strony Przysietnicy w kierunku Izdebek i doszło do zderzenia się pojazdów. Obaj mężczyźni byli trzeźwi.

W trakcie wykonywania czynności okazało się, że mężczyzna kierujący audi, nie posiada prawa jady. Zostało mu zatrzymane za kierowanie w stanie po użyciu alkoholu i posiada sądowy zakaz na prowadzenie pojazdów mechanicznych.

W wyniku tego darzenia nikomu nic się nie stało. Sprawca kolizji, kierowca renault został ukarany mandatem. Natomiast kierujący audi odpowie za popełnione przestępstwo przed sądem.

KPP Brzozów

zdjęcie poglądowe / archiwum eSanok.pl

10-01-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)