REKLAMA
REKLAMA

Nowe stroje hokeistów. Jak się Wam podobają? (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Hokeiści Ciarko STS Sanok już po przedsezonowej sesji zdjęciowej. Drużyna zaprezentowała dzisiaj nowe trykoty meczowe. Jak się Wam podobają? Zobaczcie zdjęcia Tomasza Sowy.

Foto: Tomasz Sowa

Tak z kolei prezentują się jaśniejsze komplety

foto (2): STS Sanok

Sanoczanie wracają do gry w Polskiej Hokej Lidze po 4 latach przerwy. Choć działacze studzą emocje i apetyty kibiców, drużyna, poprzez dobrą grę, będzie chciała ponownie zaznaczyć swoje miejsce na hokejowej mapie Polski, a później, być może nawiązać do największych sukcesów klubu, czyli złotych medali mistrzostw Polski (2012 i 2014) oraz dwóch Pucharów Polski (2010 i 2011).

Pierwszy zespół ma się opierać o wychowanków klubu z grodu Grzegorza. Tych bardziej doświadczonych, jak choćby Bogusław Rąpała, Marek Strzyżowski, Mateusz Wilusz czy Marcin Biały, ale także o utalentowaną młodzież, która może stanowić o sile klubu w kolejnych latach: Jakub Bukowski, Szymon Dobosz czy Karol Biłas i Tymoteusz Glazer.

Drużynę wzmocnili obcokrajowcy. Jest, więcej niż solidny, czeski bramkarz Patrik Spěšný, są również napastnicy rodem z Finlandii: Eetu Elo i Jesperi Viikilä.

Wszystkim ma kierować Marek Ziętara. Człowiek symbol w sanockim hokeju. Symbol zwycięstwa. Trener, z którym Sanok sięgnął po historyczne, upragnione, pierwsze mistrzostwo Polski w 2012 roku. To właśnie na ławce trenerskiej należy szukać najmocniejszego punktu tego zespołu na najbliższe rozgrywki.

Pokazały to już sparingi, w których STS zaprezentował się zaskakująco dobrze. Na początek ograliśmy w Sanoku Zagłębie Sosnowiec 4:2. Później przyszły remisy kolejno z Cracovią 1:1 w Arenie i w rewanżu z Zagłębiem w Sosnowcu 3:3 (w obu spotkaniach przegrane konkursy rzutów karnych). Na koniec sparingowych pojedynków, pokonaliśmy Cracovię 2:1 na lodowisku przy Siedleckiego.

Jak będzie w sezonie PHL? Pierwsza odsłona już w piątek!

Bilety:

  • Normalny: 18 zł
  • Ulgowy: 13 zł (uczniowie, studenci do 26 roku życia, emeryci, renciści za okazaniem legitymacji)

!!!Sprzedaż biletów prowadzona jest w siedzibie klubu. Czwartek 12-18 i piątek 12-17. Wejściówki można też nabywać za pośrednictwem platformy kupbilet.pl.

W Esanok.pl, jak w ostatnich kilkunastu latach, tuż po meczu, skróty video z bramkami, najciekawszymi akcjami meczu oraz wypowiedziami po spotkaniu. Będą też fotorelacje Tomasza Sowy, zdjęcia tylko dla naszych Czytelników. Zapraszamy!

10-09-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)