REKLAMA
REKLAMA

Oberwanie chmury. Rzeki gwałtownie wzbierają (VIDEO, ZDJĘCIA)

Oberwanie chmury. Rzeki gwałtownie wzbierają (VIDEO, ZDJĘCIA)

POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE. W godzinach popołudniowych byliśmy świadkami kolejnej ulewy, która przeszła na terenie powiatu sanockiego. Rzeki gwałtownie wzbierają. Na Pielnicy w Nowosielcach odnotowano przekroczenie stanu alarmowego. Wysokie stany notowane są na Sanie i Osławie. Niepokoi również spokojna na co dzień Kalniczka. Publikujemy video i zdjęcia.

Zdjęcia lub materiały video ze skutkami intensywnych opadów można nadsyłać na naszą skrzynkę mailową: redakcja@esanok.pl

Za nami kolejne oberwanie chmury. Burza przeszła nad terenem powiatu sanockiego. Intensywne opady sprawiły, że rzeki w regionie zaczęły gwałtownie wzbierać.

Na Pielnicy w Nowosielcach mamy do czynienia z przekroczeniem stanu alarmowego. Wysokie stany wciąż notowane są na Sanie i Osławie. O sytuacji na Sanie pisaliśmy tutaj: San blisko stanu ostrzegawczego. Dziś znowu zagrzmi (VIDEO, ZDJĘCIA).

Kalniczka w Łukowem, w ciągu 30 minut zmieniła się w rwącą rzekę. W wielu miejscach wystąpiła z koryta zabierając ze sobą wiele połamanych drzew.

Pełne ręce roboty mają strażacy. Odnotowywane są kolejne wyjazdy. W wielu miejscach interweniują jednostki OSP.

KALNICZKA W ŁUKOWEM – 21.06.2020

ZDJĘCIA – KALNICZKA
Zdjęcia lub materiały video ze skutkami intensywnych opadów można nadsyłać na naszą skrzynkę mailową: redakcja@esanok.pl

źródło: Red., materiały nadesłane

21-06-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)