REKLAMA
REKLAMA

SANOK: 23-latek wjechał w budynek, a później dewastował samochody (VIDEO)

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali 23-letniego mieszkańca Sanoka, który kierował osobowym suzuki bez prawa jazdy i włączonych świateł. Mężczyzna uszkodził także wejście do budynku i lusterka w sześciu samochodach.

Policjanci Referatu Patrolowo Interwencyjnego zatrzymali 23-latka, który wziął samochód należący do jego zmarłej babci i wraz z kolegą jeździł ulicami Sanoka. Mężczyzna jadąc ul. Piłsudskiego w stronę ul. Mickiewicza, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem, wjechał na chodnik i uderzył w filar mieszczący się przy wejściu do budynku „Domu Sokoła”.

O tym zdarzeniu informowaliśmy tutaj: SANOK: „Pojechał po bandzie”. Zniszczony budynek Sokoła (VIDEO).

Mężczyzna kontynuował swoją jazdę, po czym na ul. Szopena porzucił uszkodzony pojazd i pieszo szedł w stronę centrum miasta. Na ul. Lenatrowicza uszkodził lusterko w samochodzie, a obok Hotelu „Pod Trzema Różami” na parkingu dokonał uszkodzenia kolejnych dwóch pojazdów. Będąc w okolicach ul. Podgórze uszkodził lusterka w trzech innych samochodach. Łączna wartość strat jaką spowodował została oszacowana na kwotę ok. 6 tys. zł.

Z kolei o tym incydencie pisaliśmy tutaj: SANOK: Urwane lusterka w 6 samochodach (ZDJĘCIA).

Mężczyzna usłyszał zarzuty i przyznał się do winy. Wkrótce odpowie za nie przed sądem.

źródło: Red., KPP Sanok

03-03-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)