REKLAMA
REKLAMA

SANOK: 23-latek wjechał w budynek, a później dewastował samochody (VIDEO)

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali 23-letniego mieszkańca Sanoka, który kierował osobowym suzuki bez prawa jazdy i włączonych świateł. Mężczyzna uszkodził także wejście do budynku i lusterka w sześciu samochodach.

Policjanci Referatu Patrolowo Interwencyjnego zatrzymali 23-latka, który wziął samochód należący do jego zmarłej babci i wraz z kolegą jeździł ulicami Sanoka. Mężczyzna jadąc ul. Piłsudskiego w stronę ul. Mickiewicza, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem, wjechał na chodnik i uderzył w filar mieszczący się przy wejściu do budynku „Domu Sokoła”.

O tym zdarzeniu informowaliśmy tutaj: SANOK: „Pojechał po bandzie”. Zniszczony budynek Sokoła (VIDEO).

Mężczyzna kontynuował swoją jazdę, po czym na ul. Szopena porzucił uszkodzony pojazd i pieszo szedł w stronę centrum miasta. Na ul. Lenatrowicza uszkodził lusterko w samochodzie, a obok Hotelu „Pod Trzema Różami” na parkingu dokonał uszkodzenia kolejnych dwóch pojazdów. Będąc w okolicach ul. Podgórze uszkodził lusterka w trzech innych samochodach. Łączna wartość strat jaką spowodował została oszacowana na kwotę ok. 6 tys. zł.

Z kolei o tym incydencie pisaliśmy tutaj: SANOK: Urwane lusterka w 6 samochodach (ZDJĘCIA).

Mężczyzna usłyszał zarzuty i przyznał się do winy. Wkrótce odpowie za nie przed sądem.

źródło: Red., KPP Sanok

03-03-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)