REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Co z letnimi imprezami? Krosno odwołało najważniejsze

SANOK / PODKARPACIE. Miasto Krosno poinformowało dzisiaj mieszkańców, że z powodu pandemii koronawirusa, nie będą organizowane najważniejsze imprezy miejskie, takie jak choćby Dni Krosna czy Karpackie Klimaty. Jak będzie w Sanoku i w powiecie sanockim?

Z wielka przykrością informujemy, że w tym roku nie będą organizowane imprezy takie jak: Dni Krosna, Wjazd Króla, Karpackie Klimaty i Hip Hop Day – mówi Joanna Niepokój z Wydziału Promocji i Turystyki Urzędu Miasta Krosna.

– Z powodu pandemii bezterminowo obowiązuje zakaz organizacji imprez masowych i innych działań o charakterze otwartym dla dużej ilości publiczności. Odwołane zostały największe polskie festiwale takie jak u Alter Art, Orange Warsaw Festival, Kraków Live Festival, Open’er Festival czy Festiwal Pol’and’Rock w Kostrzynie. Niestety nie ma możliwości prowadzenia tego typu działań z zachowaniem reżimu sanitarnego – dodaje.

Mimo, że rządzący wspominają nieśmiało o planach związanych z umożliwieniem obywatelom odpoczynku i skorzystania z atrakcji podczas tegorocznych wakacji, to trudno spodziewać się, że wszystkie imprezy zaplanowane na lato przez miasta i powiaty dojdą do skutku. Wydaje się, że wiele samorządów postąpi podobnie jak Krosno.

Jak będzie w Sanoku i w powiecie sanockim? Zapytamy o to w obu urzędach. Damy znać!

A tu kilka wspomnień z Dni Sanoka 2018 na sanockich Błoniach. Działo się!

DNI SANOKA 2018

Foto: Tomasz Sowa
 

17-05-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)