REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Co z letnimi imprezami? Krosno odwołało najważniejsze

SANOK / PODKARPACIE. Miasto Krosno poinformowało dzisiaj mieszkańców, że z powodu pandemii koronawirusa, nie będą organizowane najważniejsze imprezy miejskie, takie jak choćby Dni Krosna czy Karpackie Klimaty. Jak będzie w Sanoku i w powiecie sanockim?

Z wielka przykrością informujemy, że w tym roku nie będą organizowane imprezy takie jak: Dni Krosna, Wjazd Króla, Karpackie Klimaty i Hip Hop Day – mówi Joanna Niepokój z Wydziału Promocji i Turystyki Urzędu Miasta Krosna.

– Z powodu pandemii bezterminowo obowiązuje zakaz organizacji imprez masowych i innych działań o charakterze otwartym dla dużej ilości publiczności. Odwołane zostały największe polskie festiwale takie jak u Alter Art, Orange Warsaw Festival, Kraków Live Festival, Open’er Festival czy Festiwal Pol’and’Rock w Kostrzynie. Niestety nie ma możliwości prowadzenia tego typu działań z zachowaniem reżimu sanitarnego – dodaje.

Mimo, że rządzący wspominają nieśmiało o planach związanych z umożliwieniem obywatelom odpoczynku i skorzystania z atrakcji podczas tegorocznych wakacji, to trudno spodziewać się, że wszystkie imprezy zaplanowane na lato przez miasta i powiaty dojdą do skutku. Wydaje się, że wiele samorządów postąpi podobnie jak Krosno.

Jak będzie w Sanoku i w powiecie sanockim? Zapytamy o to w obu urzędach. Damy znać!

A tu kilka wspomnień z Dni Sanoka 2018 na sanockich Błoniach. Działo się!

DNI SANOKA 2018

Foto: Tomasz Sowa
 

17-05-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)