REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Most na Białą Górę otwarty. Dynamiczna sytuacja!

SANOK / PODKARPACIE. Przed godziną 19 zostaliśmy poinformowani, że most na Białą Górę w Sanoku został otwarty.

Sytuacja zmienia się jednak jak w kalejdoskopie. W godzinach popołudniowych prawdopodobnie został przeprowadzony zrzut wody Solinie. San może  znów wzbierać. Służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo informują nas o kontrolowaniu sytuacji. 

– O godz. 17:00 zostanie upuszczona woda z zapory na Solinie. Woda na Sanie może przybrać od 1 m do 1,5 m. Prosimy mieszkańców zamieszkujących bliskie tereny przy Sanie o zabezpieczenie swoich dobytków – apelują z kolei ochotnicy z OSP Obarzym. 

Dane na godzinę 19:00.

23-06-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się

Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

Dlaczego nie ma oficjalnych komunikatów jeśli chodzi o to co dzieje się na Solinie i w Myczkowcach ? Gdzie Polskie Państwo ? Dlaczego jest zero informacji co jest tuszowane? 2020-06-23 18:00:53
0 0
Dlaczego nie ma oficjalnych komunikatów jeśli chodzi o to co dzieje się na Solinie i w Myczkowcach ? Gdzie Polskie Państwo ? Dlaczego jest zero informacji co jest tuszowane?
Odpowiedz
Kiedy władze potwierdza czy będzie w nocy fala czy nie ? Czy coś jest ukrywane przed Sanoczanami i mieszkańcami powiatu ? 2020-06-23 18:25:34
0 0
Kiedy władze potwierdza czy będzie w nocy fala czy nie ? Czy coś jest ukrywane przed Sanoczanami i mieszkańcami powiatu ?
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)