REKLAMA
REKLAMA

Strażacy bronią marketu nad Sanem! Akcja ratunkowa (VIDEO, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Trwa akcja ratunkowa przy jednym z marketów nad Sanem! W działaniach bierze udział kilka zastępów straży pożarnej zarówno PSP jak i OSP. Z żywiołem walczy kilkudziesięciu strażaków. Spontanicznie pomagają mieszkańcy. Publikujemy video oraz zdjęcia.

Zdjęcia lub materiały video ze skutkami intensywnych opadów można nadsyłać na naszą skrzynkę mailową: redakcja@esanok.pl

Woda przedziera się coraz głębiej. Zalała już niemal cały parking przy sklepie. Jest zaledwie kilka metrów od głównej ulicy.

Na ulicy Białogórskiej utworzył się spory korek, szczególnie w stronę Trepczy. Mnóstwo samochodów parkuje również na parkingu przy moście. Bardzo wielu sanoczan przyjechało zobaczyć jaki jest obecnie poziom wody w Sanie.

W związku z przekroczeniem stanu alarmowego rzeki San strażacy prowadzą w chwili obecnej akcję ratunkową w okolicach sklepu Carrefour w Sanoku, przy ul. Traugutta. W związku z powyższym Policja apeluje o niegromadzenie się w okolicach sklepu i rzeki oraz o nieutrudnianie akcji ratunkowej – przekazuje asp. Izabela Rowińska-Ciępiel, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Sanoku.

Aktualnie, w stacji wodnej w Sanoku, poziom Sanu wynosi 453 cm (13:09), co oznacza, że przekracza stan alarmowy o 63 cm. Alarm przeciwpowodziowy ogłosiło sanockie starostwo.

VIDEO. Strażacy ratują market nad Sanem

23-06-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)