REKLAMA
REKLAMA

OSTATNIA SZANSA: Utalentowana Oliwia potrzebuje naszych głosów! Posłuchajcie (VIDEO)

SANOK / BRZOZÓW / PODKARPACIE. Nasza krajanka Oliwia Konieczna bierze udział w Domowym Festiwalu Piosenki, czyli konkursie mającym na celu szerzenie założeń akcji „zostań w domu” oraz prezentację dorobku artystycznego solistów i zespołów. 12-latka z Jasionowa w powiecie brzozowskim wykonuje utwór Zielony Samochód Ralpha Kamińskiego. Posłuchajcie i zagłosujcie na Oliwię, która walczy o awans do finału!

Domowy Festiwal Piosenki to konkurs nastawiony na propagowanie idei akcji #zostańwdomu, a także na odrywanie talentów muzycznych. Konkurs przeznaczony jest dla solistów i zespołów w każdym wieku, niezależnie od dotychczasowych osiągnięć.

Do udziału w festiwalu każdy wykonawca zgłaszał jeden utwór w dowolnym języku nagrany wraz z filmem i wrzucony na YouTube (nie musiał być to film profesjonalnej jakości, mogło być to nagranie z teledyskiem, live sesja ze studia nagrań bądź film nagrany telefonem z festiwalu czy koncertu).

W gronie uczestników znalazła się 12-letnia Oliwia Konieczna z Jasionowa w powiecie brzozowskim. Zakwalifikowano ją do kategorii dzieci i młodzież (cover). Wykonała utwór Zielony Samochód Ralpha Kamińskiego.

POSŁUCHAJCIE!

Oliwia Konieczna – Zielony Samochód (Ralph Kamiński)

Youtube.com / Oliwia Konieczna
 

TUTAJ MOŻNA ODDAWAĆ GŁOSY, TO NIC NIE KOSZTUJE!

BEZPOŚREDNI LINK – KLIKNIJ

Głosowanie w półfinale trwa do 19 kwietnia do godziny 23:59.

Do wielkiego finału awansuje najlepsza „10”. Zwycięzcę wyłonią jurorzy.

źródło: Red., nadesłane, Domowy Festiwal Piosenki / Facebook

19-04-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)