REKLAMA
REKLAMA

Akademia Piłkarska Sanok zagra z Barceloną! (FOTO)

SANOK / PODKARPACIE. Młodzi piłkarze AP WIKI Sanok będą mieli okazję zagrać z Barceloną, a także z czołowymi klubami piłkarskimi w kraju. Wszystko za sprawą udziału w U8 PRO-CUP. Turniej odbędzie się w Krakowie.

Młodzi sportowcy Akademii Piłkarskiej WIKI Sanok szlifują formę przed ważnym dla nich wydarzeniem. Rocznik 2013 wystąpi w mocno obsadzonym turnieju U8 PRO-CUP w Krakowie. W rozgrywkach podopieczni trenera Jakuba Gruszeckiego zagrają między innymi z Barceloną, GKS Katowice, Górnikiem Zabrze, Wisłą Kraków, Piastem Gliwice, Rekordem Bielsko-Biała czy Lechem Poznań.


W ostatnich dniach istotny sprawdzian formy odbyli również starsi piłkarze AP Sanok.

We wtorek rocznik 2007 sparował ze Stalą Rzeszów w Rodzinnym Centrum Sportu i Rekreacji WIKI, natomiast maluchy z rocznika 2014 zagrały swój kolejny sparing, w którym przeciwnikiem były Orzełka z Brzozowa. Mecz odbył się na terenie przeciwnika.

Po sparingu, z drużyną pożegnał się trener Jakub Gruszecki, który prowadził zespół od 7 lat. Rolę szkoleniowca przejął Marcin Rygiel.


Sporo dzieje się także w planach sparingowych i turniejowych dla rocznika 2009. Członkowie Akademii Piłkarskiej WIKI Sanok wybierają się na turniej do Stróży. Trzy dni grania z uznanymi drużynami to kolejna lekcja footballu. Młodzi zawodnicy Akademii zmierzą się między innymi z Rekordem Bielsko Biała, Barca Academy, Rozwój Katowice, SKRA Częstochowa i Sandecją Nowy Sącz.

Chcesz wejść na wyższy poziom ? Zapraszamy do Akademii Piłkarskiej WIKI Sanok.

źródło: AP WIKI Sanok / Fb

04-02-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)