REKLAMA
REKLAMA

Akademia Piłkarska WIKI Sanok czwarta w Turnieju Smoka Wawelskiego (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Drużyna rocznika 2013 Akademii Piłkarskiej Sanok zdobyła czwarte miejsce w stawce dwudziestu czterech drużyn z całej Polski w Turnieju Smoka Wawelskiego. Turniej rozgrywany w hali w Piaskach Wielkich w Krakowie zgromadził drużyny wielu klasowych polskich klubów.

Nasz zespół fazę grupową przeszedł jak burza gromadząc komplet punktów i tracąc zaledwie dwie bramki co dało pewny awans do Ligi Mistrzów czyli sześciu najlepszych zespołów turnieju – czytamy w relacji AP WIKI Sanok w mediach społecznościowych (FB).

Wyniki:

Akademia Piłkarska WIKI Sanok – Star Starachowice II 2:0
Akademia Piłkarska WIKI Sanok – Szkółka Piłkarska Trzciana 8:0
Akademia Piłkarska WIKI Sanok – AP Gliwice 4:1
Akademia Piłkarska WIKI Sanok – Rekord Bielsko Biała 2:1
Akademia Piłkarska WIKI Sanok – Mineralni Krynica 4:0

Bardzo cieszy fakt, że każdy zawodnik miał swój udział w awansie do Ligi Mistrzów. Przerwę miedzy rozgrywkami drużyna spędziła na zwiedzaniu Muzeum Lotnictwa w Krakowie łącząc przyjemne z pożytecznym. W niedzielę do fazy Finałowej przystępujemy z przytupem jednak w tym dniu nasza skuteczność znacznie spadła i zamiast wysokich wygranych przegrywaliśmy jedną bramką lub remisowaliśmy co ostatecznie dało nam i tak wspaniałe czwartek miejsce.

Kolejna wspaniała przygoda za nami. Dwa dni bez rodziców pokazało jak super samodzielne są już nasze maluchy. Brawo. A już w najbliższy weekend kolejne piłkarskie emocje i wyjazd do Zabrza i Stróży – zapowiadają prowadzący Akademię Piłkarską WIKI Sanok.

Akademia Piłkarska WIKI Sanok – Ślęza Wrocław 4:1
Akademia Piłkarska WIKI Sanok – Star Starachowice 1:2
Akademia Piłkarska WIKI Sanok – UKS Leńcze 2:2
Akademia Piłkarska WIKI Sanok – KS Zakopane 1:2
Akademia Piłkarska WIKI Sanok – Gwarek Wieliczka 1:1

Akademia Piłkarska WIKI Sanok 2013: Mateusz Gagatko, Piotr Tarapacki, Wojciech Wasłowicz, Lena Furdak, Filip Grudzień, Maksymilian Czopor, Gabriel Kulon, Artur Janiec, Karol Stojowski, Tymon Dorotniak, Mateusz Ćwikła, Łukasz Sieradzki. Trener: Jakub Gruszecki. Kierownik: Dariusz Sieradzki.

źródło: Akademia Piłkarska WIKI Sanok / Fb

foto: Turniej Smoka Wawelskiego / Fb

17-03-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)