REKLAMA
REKLAMA

Akademia Piłkarska WIKI Sanok grała z Wieczystą Kraków (FOTO)

SANOK / PODKARPACIE. W niedzielę drużyna Akademii Piłkarskiej WIKI Sanok z rocznika 2010 zmierzyła się z Wieczystą Kraków rocznik 2010/2009. – Był to pożyteczny sprawdzian dla naszych zawodników i szansa na zebranie kolejnego doświadczenia w rywalizacji z ciekawym rywalem – mówi trener AP Sanok Mariusz Sumara.

Skład AP Sanok U-11: Rafał Duży, Dawid Mazgaj, Patryk Janowski, Paweł Koczera, Szymon Kluska, Oliwier Rygiel, Patryk Hoksa, Jakub Szczurzydło, Marcel Przybyłowicz, Szymon Kozak, Bartosz Wójtowicz, Gabriel Senuś, Patryk Biskup, Jakub Drwięga, Michał Siwik, Gabriel Dufrat, Mikołaj Juszczyk.

Mariusz Sumara (trener U-11): Zawodnicy w tym meczu pokazali jakość w swojej grze, odwagę przy otwarciu gry oraz przede wszystkim swój upór w dążeniu do zdobywania bramek. Każdy z zawodników walczył bardzo mocno, co na pewno cieszy. Mecz był naprawdę ciekawy i dobrze się go oglądało. Słabych momentów raczej nie było z naszej strony za wiele. Skupiamy się na wykonywaniu założeń i pod tym kątem dziś na duży plus. Zawodnicy sami wzajemnie sobie pomagają i coraz lepiej się komunikują. Wiele zagrożenia stwarzaliśmy dzięki wygranym pojedynkom 1 na 1 w ataku w strefie wysokiej, natomiast jak chodzi o linię obrony; solidnie zarówno w destrukcji jak i w grze ofensywnej całej formacji. Chłopaki zagrali bardzo dobry mecz i o tym wiedzą!

Dziękujemy drużynie Wieczystej Kraków za przyjazd do Sanoka i rozegrania meczu na Rodzinnym Centrum Sportu i Rekreacja Wiki – czytamy w komunikacie AP.

źródło: Akademia Piłkarska WIKI Sanok / Fb

26-01-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)