REKLAMA
REKLAMA

Audi uderzyło w drzewo. W samochodzie pięciu nastolatków (ZDJĘCIA)

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło dzisiaj w nocy w Brzozowie. Kierujący audi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Kierowca przewoził czworo pasażerów. Wskutek zderzenia troje z nich odniosło obrażenia.

Dziś po północy, brzozowscy policjanci patrolujący terenie Brzozowa, najechali na wypadek drogowy, do którego doszło na ul. Moniuszki. Funkcjonariusze zauważyli uszkodzone audi ustawione w poprzek drogi. Przy pojeździe znajdowało się pięciu młodych mężczyzn, którzy podróżowali audi. Jeden z nich wymagał natychmiastowej pomocy lekarskiej. Za pośrednictwem dyżurnego, policjanci zaalarmowali pozostałe służby ratownicze.

Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że kierujący audi, 19-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego, jadąc ul. Moniuszki od centrum Brzozowa w kierunku Zmiennicy, stracił panowanie nad pojazdem i bokiem samochodu uderzył w pobliskie drzewo. Siła uderzenia spowodowała, że auto się od niego odbiło i ponownie znalazło na jezdni. Funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość kierowcy audi i trzech pasażerów, którzy byli w stanie poddać się badaniu. Byli trzeźwi.

W zdarzeniu ranni zostali trzej pasażerowie audi. 17-latek został przetransportowany do szpitala. Dwaj 18-latkowie po zaopatrzeniu zostali zwolnieni do domu.

Funkcjonariusze pracujący na miejscu zdarzenia wykonali czynności procesowe, które pozwolą na dokładne wyjaśnienie przyczyn i okoliczności wypadku.

źródło: KPP Brzozów

10-05-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się

Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

P242021-05-11 02:01:13
0 0
W jakim celu dodajecie komentarz do tej sytuacji zawistne polaczki? Komentujecie czyjeś życie, zajmijcie się swoim barany jeden z drugim. Znawców tu jest sporo. Życzę wam, by komuś z waszej rodziny się to samo wydarzyło i wtedy porozmawiamy sobie w komentarzach. Żaden z was nie napisał, czy nikomu nic się nie stało, bo lepiej pokazać kim się nie jest i pouczyć drugiego.
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)