REKLAMA
REKLAMA

Bieszczady dzisiaj. Po śniegu nie ma już śladu! (VIDEO)

Bieszczady dzisiaj. Po śniegu nie ma już śladu! (VIDEO)

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Zapraszamy do zaglądnięcia w Bieszczady bez wychodzenia z domu. Mirosław Piela publikuje filmik z dzisiejszego przejazdu przez Lutowiska. Jak się okazuje, w niektórych rejonach Bieszczadów po śniegu nie ma już śladu. Mimo wszystko i tak jest pięknie!

W ostatnich dwóch tygodniach przyzwyczailiśmy się do białych krajobrazów w Bieszczadach. Zdjęcia zachwycały Czytelników. Wielu z nich wybrało się w nasze góry, aby na własnej skórze przekonać się o wyjątkowości tego zakątka Polski. Relacjonowaliście Państwo swoje wyprawy między innymi tutaj:

Zimowe krajobrazy w Bieszczadach. Wędrówka na Tarnicę (ZDJĘCIA)

BIESZCZADY: Piękne widoki z wieży na Jeleniowatym! (VIDEO, FOTO)

Wieża w Mucznem. Wodospad Szepit (ZDJĘCIA)

Dzisiejszy spacer po Połoninie Caryńskiej (ZDJĘCIA)

Kolejne piękne fotografie! Korbania w Bieszczadach i Polańczyk (ZDJĘCIA)

Dzisiaj, filmik z Lutowiska nadesłał stały bywalec bieszczadzkich tras Mirosław Piela. Jak się okazuje, w wielu miejscach biały puch zniknął niemal całkowicie.

screen z filmu / Mirosław Piela


Mirosław Piela

Mirosław Piela. Urodził się w Bieszczadach. Jako pasjonat poświęcił im większość swojego życia. Jest absolwentem Technikum Leśnego w Lesku. Główne zainteresowania to przyroda, fotografia, praca społeczna i właśnie góry. Ponadto Mirosław Piela jest Przewodnikiem Turystycznym po mało znanych i trudno dostępnych rejonach z dala od dróg i szlaków. Od dwóch kadencji piastuje funkcję radnego gminy Lutowiska. Jest sołtysem Zatwarnicy, w której mieszka. Częste wyprawy w Bieszczady pozwalają uwieczniać wyjątkowe krajobrazy i zjawiska zarówno poprzez materiały video jak i zdjęcia.


 

23-01-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)