REKLAMA
REKLAMA

DYDNIA. Pijany kierowca. Miał 2 promile. Przewoził dwoje pasażerów

DYDNIA / PODKARPACIE. 2 promile alkoholu w organizmie miał kierowca audi, którego wczoraj zatrzymali do kontroli drogowej policjanci z Posterunku Policji w Dydni. Funkcjonariusze zwrócili uwagę na samochód, ponieważ mieli informację o tym, że jego kierowca może być pijany. Ponadto okazało się, że 57-latek przewoził dwoje pasażerów.

Wczoraj po godz. 16, policjanci z Posterunku Policji w Dydni uzyskali informację o tym, że kierowca audi, który wyjechał spod sklepu w tej miejscowości może być pijany. Mundurowi natychmiast udali się we wskazane miejsce. Dojeżdżając zauważyli opisany w zgłoszeniu pojazd. Funkcjonariusze zatrzymali kierującego do kontroli.

Gdy policjanci zbliżyli się do samochodu i zobaczyli kierowcę nie mieli wątpliwości co do tego, że mężczyznę jest pijany. Ostatecznie jednak potwierdziło to badanie na alkomacie, które wykazało 2 promile alkoholu w jego organizmie. Ponadto jak się okazało z nietrzeźwym kierowcą podróżowało dwoje pasażerów.

Policjanci zatrzymali 57-latkowi prawo jazdy. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Brzozów

zdjęcie poglądowe / archiwum KWP Rzeszów

22-10-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)