REKLAMA
REKLAMA

Fatalne warunki na drogach o poranku. Dachowanie w Besku (ZDJĘCIA)

BESKO / PODKARPACIE. Strażacy ochotnicy z Beska interweniowali dziś rano w związku z kolejnym niebezpiecznym zdarzeniem drogowych w ich miejscowości. Na ul. Bieszczadzkiej, samochód osobowy, którym podróżowały 4 osoby, dachował w rowie. Auto wypadło z drogi ze względu na fatalne warunki atmosferyczne.

Jeszcze samochody pożarnicze nie ostygły po wczorajszym wyjedzie dzisiaj znów syrena wezwała nas do strażnicy. O godzinie 6:15 (06-04-2021) informacja z PSK że samochód dachował na ulicy Bieszczadzkiej i znajduj się w rowie. W sile dwóch zastępów udaliśmy się na miejsce gdzie w przydrożnym rowie na wskości składu budowlanego samochód zakończył swoją podróż. Pasażerowie w liczbie 4 osób samodzielnie opuścili pojazd choć wymagali zaopatrzenia medycznego. Dwójka z nich została przetransportowana przez ZRM do szpitala celem przeprowadzenia dokładnej diagnostyki.  Zdarzenie wynikało z bardzo niekorzystnych warunków pogodowych. Cała akcja trwała ponad godzinę – relacjonują strażacy z OSP Besko.

Siły i środki:
OSP Besko Mercedes
OSP Besko MAN
PSP Sanok Scania
ZRM
Policja

źródło: OSP Besko / Fb

06-04-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)