REKLAMA
REKLAMA

INTERWENCJA: Potłuczone szkło, zniszczone ławki, wyrwane deski (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. – W piaskownicy są wyrwane deski, w ławkach również. Wokół piaskownicy jest brud: potłuczone szkło, kapsle, pety. Nie były sprzątane od dłuższego czasu, to widać – pisze na mailu Internautka, która zwróciła się do nas z prośbą o interwencje w tej sprawie. Chodzi o stan Ogródka Jordanowskiego, przy ulicy Langiewicza w Sanoku.

Grafika poglądowa.

„Czy możecie Państwo interweniować w sprawie zniszczeń i brudu na Ogródku Jordanowskim przy ul. Langiewicza? W piaskownicy są wyrwane deski, w ławkach również. Wokół piaskownicy jest brud: potłuczone szkło, kapsle, pety. Nie były sprzątane od dłuższego czasu, to widać. Kosz na śmieci obok piaskownicy jest przepełniony butelkami po piwie już o 12 w południe. Na boisku do koszykówki też pełno potłuczonego szkła. Miejsce jest niebezpieczne dla dzieci. (…)

Żal patrzeć jak obiekt popada w ruinę. Jestem przed 40, ale kiedy byłam mała boiska były pełne dzieci i młodzieży. Nikt nie siedział, wszyscy w coś grali, bawili się. Teraz przychodzą tam tylko na piwo i papierosy”.

 

Poniżej zdjęcia nadesłane przez Internautkę.

Jak widać z kolei na zdjęciach poniżej prowadzone są pewne prace. Jaki jest ich zakres i termin realizacji? Zapytanie w tej sprawie wystosowaliśmy 23 czerwca, do Urzędu Miasta w Sanoku. Czekamy na odpowiedź. W tym też dniu zostały wykonane zdjecia, które publikujemy poniżej.

24-06-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)