REKLAMA
REKLAMA

KRZYWE. Zderzenie osobówki z busem. Trzy osoby ranne (ZDJĘCIA)

GMINA DYDNIA / PODKARPACIE. Do dwóch niebezpiecznych zdarzeń doszło wczoraj wieczorem i dziś w nocy na drogach gminy Dydnia. W Krzywem samochód osobowy zderzył się w busem, ranne zostały dwie osoby. Z kolei w Niebocku auto zjechało z jezdni i zatrzymało się w rowie.

O zdarzeniach informują strażacy z OSP KSRG Dydnia, którzy interweniowali przy obu zdarzeniach.

Do pierwszego z nich doszło o godzinie 21:29 w miejscowości Krzywe. Samochód osobowy zderzył się z busem. Dwie osoby zostały poszkodowane.

Groźnie było również po północy w Niebocku. – Nasza jednostka została zadysponowana ponownie do wypadku samochodu osobowego. Na miejscu zdarzenia brak osób poszkodowanych – relacjonują druhowie z OSP KSRG Dydnia.


AKTUALIZACJA.

Informacje o zdarzeniu przekazuje Komenda Powiatowa Policji w Brzozowie.

Brzozowscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w miejscowości Krzywe. Czołowo zderzył się tam kierujący fordem z kierującym volkswagenem. W wyniku tego wypadku trzy osoby trafiły do szpitala. Kierowcy byli trzeźwi.

Wczoraj około godz. 21:30, policjanci zostali skierowani na miejsce zdarzenia drogowego, do którego doszło w miejscowości Krzywe. Funkcjonariusze wstępnie ustalili, że 79-letni mężczyzna kierujący fordem wyjeżdżając z zakrętu zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z jadącym z przeciwka kierującym volkswagenem transporterem. Kierowca forda przewoził dwie pasażerki, natomiast kierowca volkswagena jedną. Obydwaj kierowcy byli trzeźwi. W wyniku zderzenia, kierujący fordem i jego dwie pasażerki odniosły obrażenia. Wszyscy zostali przetransportowani karetką pogotowia do szpitala.

Droga na tym odcinku była całkowicie zablokowana. Funkcjonariusze wykonali oględziny miejsca zdarzenia, ustalili świadków i zabezpieczyli ślady. Pozwolą one na dokładne ustalenie przyczyn i okoliczności tego wypadku.

źródło: KPP Brzozów


źródło / foto: OSP KSRG Dydnia – Fb


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

23-08-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)