REKLAMA
REKLAMA

Mistrzostwa Sanoka w pływaniu. To oni stanęli na podium! (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W Centrum Rehabilitacji i Sportu w Sanoku zorganizowano mistrzostwa Sanoka w pływaniu. W zawodach wzięło udział w sumie około 200 młodych pływaków w wieku od 5 do 15 lat. Publikujemy listę zwycięzców oraz składy podium we wszystkich kategoriach.

Mistrzostwa Sanoka w pływaniu zorganizowano dzięki zaangażowaniu trzech szkółek pływackich działających na terenie miasta. To UKS Rekiny Sanok, Pływak Sanok i MKS Sanok.

Łącznie na liście startowej znalazło się ponad 20o osób w wieku od 5 do 15 lat.

Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach:

Rocznik 2015
25m stylem grzbietowym chłopców: 1. Nazarko Jacek, 2. Duślak Karol

Rocznik 2014
25m stylem grzbietowym dziewcząt: 1. Gawlewicz Łucja, 2. Chrobak Zofia, 3. Mrugała Karolina
25m stylem grzbietowym chłopców: 1. Giefert Tymoteusz
25m stylem klasycznym dziewcząt: 1. Gawlewicz Łucja

Rocznik 2013
25 m stylem dowolnym dziewcząt: 1. Przygórzewska Łucja, 2. Dziadak Zofia, 3. Potocka Izabela
25m stylem grzbietowym chłopców: 1. Jadczyszyn Piotr, 2. Jarosz Radosław, 3. Grzebień Franciszek
25m st. grzbiet dziewcząt: 1. Przygórzewska Łucja ,Dziadak Zosia, 2. Kielar Helena, 3. Leszczyk Zosia
25m stylem klasycznym chłopców: 1. Jadczyszyn Piotr, 2. Grzebień Franciszek, 3. Mazur Nikodem

Rocznik 2012
25m stylem dowolnym dziewczęta: 1. Andrzejewska Pola, 2. Grzesiak Jagoda, 3. Szczepek Laura, Tokarska Lena
25m stylem dowolnym chłopcy: 1. Oleniacz Adam, 2. Fedak Kacper, 3. Burnat Piotr
25m stylem grzbietowym dziewczęta: 1. Andrzejewska Pola, 2. Stańko Nina, 3. Grzesiak Jagoda
25m stylem grzbietowym chłopcy: 1. Oleniacz Adam, 2. Fedak Kacper, 3. Kondyjowski Jan

Rocznik 2011
25m styl dowolny dziewczęta: 1.Wilk Maja, 2.Futryk Natalia, 3. Leśniak Zuzanna
25m styl dowolny chłopcy: 1. Biłas Bartosz, Kuzian Filip, 2. Hyleński Karol, 3. Niemczyk Michał
25m styl grzbietowy dziewczęta: 1. Futryk Natalia, 2. Wilk Maja, 3. Kameczura Hanna
25m styl grzbietowy chłopcy: 1. Hyleński Karol, 2. Biłas Bartosz, 3. Żołądź Jan
25m styl klasyczny chłopcy: 1. Hostyński Patrtyk, 2. Fabian Aleksander
25m stylem klasycznym dziewczęta 1. Wilk Maja, 2. Kolodziejczyk Julia, 3. Slaski Natalia

Rocznik 2010
50m styl dowolny dziewczęta: 1. Dorocka Ashley, 2. Nazarko Antonina, 3.Skoczypiec Lena
50m styl dowolny chłopcy: 1. Kucharski Maksymilian, 2. Moskała Piotr, 3. Matuszek Mateusz
50m styl grzbietowy dziewczęta: 1. Nazarko Antonina, 2. Skoczypiec Lena, 3. Klimek Jagoda
50m styl grzbietowy chłopcy: 1.Moskała Piotr, 2. Mateja Dominik, 3. Drwięga Kamil
50m styl klasyczny dziewczęta: 1. Dorocka Ashley, 2. Mleczko Hanna, 3.Dziewińska Iga
50m styl klasyczny chłopcy: 1. Kaszubowicz Kornel, 2. Fedyń Szymon.
50m styl motylkowy chłopcy: 1. Kucharski Maksymilian, 2. Dmitrzak Damian.

Rocznik 2009
50m styl dowolny dziewczęta: 1. Rachalska Maja, 2. Grzesiak Kalina, 3. Grygiel Oliwia
50m styl dowolny chłopcy; 1. Carkowski Filip, 2. Florko Marcel, 3. Kobiałka Tobiasz
50m styl grzbietowy dziewczęta: 1. Rachalska Maja, 2. Filipczak Maja, 3.Świder Weronika
50m styl grzbietowy chłopcy: 1. Carkowski Filip, 2. Florko Marcel, 3. Kobiałka Tobiasz
50m styl klasyczny dziewczęta: 1. Leśniak Helena, 2. Brońska-Uczeń Maja, 3. Świder Weronika
50m styl klasyczny chłopcy: 1. Kowalewski Kacper, 2. Kołodziejczyk Adam
50m styl motylkowy dziewczęta: 1. Grzesiak Kalina, 2. Grygiel Oliwia

Rocznik 2008
50m styl dowolny dziewczęta: 1. Banasiewicz Blanka, 2. Gulbinowicz Maria, 3. Ryczaj Ida
50m styl dowolny chłopcy: 1. Kielar Franciszek, 2. Kus Maksymilian, 3. Kowalewski Kacper
50m styl grzbietowy dziewczęta: 1. Stabryła Aleksandra, 2. Ryczaj Ida, 3. Adamowska Aleksandra
50m styl grzbietowy chłopcy: 1. Kus Maksymilian, 2. Kielar Franciszek, 3. Tymczak Hubert.
50m styl motylkowy: 1. Banasiewicz Blanka

Rocznik 2007
50m styl dowolny dziewcząt: 1.Pudło Rita, 2. Pawlikowska Magdalena, 3. Marczak Wiktoria
50m styl dowolny chłopcy: 1. Starejki Norbert, 2. Michałek Dawid, 3. Cwynar Mateusz
50m styl grzbietowy dziewczęta: 1. Pudło Rita, 2. Gwóźdź Zuzanna, 3. Zawiślan Sonia
50m styl klasyczny dziewczęta: 1. Pawlikowska Magdalena, 2. Marczak Wiktoria
50m styl klasyczny chłopcy: 1. Michałek Dawid
50m styl motylkowy chłopcy: 1. Starejki Norbert

Rocznik 2006
50m styl dowolny dziewczęta: 1. Gwóźdź Zuzanna

foto: Tomasz Sowa

22-06-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:




Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)