REKLAMA
REKLAMA

Najechał na tył motocykla. Kierowca jednośladu zmarł!

PODKARPACIE. Do tragicznego w skutkach wypadku doszło wczoraj w Wietlinie III, w powiecie jarosławskim. Kierujący oplem nie dostosował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go motocykla, najechał na jego tył, spychając go do przydrożnego rowu. Mimo prowadzonej przez funkcjonariuszy reanimacji, życia 26-latka kierującego motocyklem, nie dało się uratować. Badanie wykazało, ze kierujący oplem miał ponad promil alkoholu w organizmie.

Do wypadku doszło wczoraj, przed godz. 18, w Wietlinie III w powiecie jarosławskim. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący oplem, 21-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego, w wyniku nie zachowania należytej ostrożności i bezpiecznej odległości od poprzedzającego go motocykla marki Honda, najechał na jego tył, doprowadzając do zepchnięcia kierującego jednośladem do przydrożnego rowu.

Kierujący hondą 26-letni mieszkaniec gminy Laszki, pomimo przeprowadzonej przez policjantów reanimacji, zginął na miejscu. Badanie alkomatem wykazało, że 21-latek kierujący oplem, miał ponad promil alkoholu w organizmie. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Do badań została mu pobrana również krew.

Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają wszelkie okoliczności tego zdarzenia.

KPP Jarosław

06-09-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)