REKLAMA
REKLAMA

Nie chcą ministra Niedzielskiego na Podkarpaciu. Zbierają podpisy! (VIDEO)

Nie chcą ministra Niedzielskiego na Podkarpaciu. Zbierają podpisy! (VIDEO)

SANOK / PODKARPACIE. – W minionym tygodniu minister Niedzielski znów odwiedził Podkarpacie. Każda jego wizyta wiąże się z impertynencjami i wygrażaniem mieszkańcom Podkarpacia, że nasz region jest pierwszy do zamknięcia – czytamy na portalu społecznościowym Facebook / Inicjatywa Sanocka. Stąd też pojawił się pomysł, aby przedłożyć stosowny projekt uchwały pod obrady Sejmiku Województwa Podkarpackiego. Uchwała jest pewnego rodzaju deklaracją mieszkańców Podkarpacia, iż nie życzą oni sobie wizyt ministra Adama Niedzielskiego w naszym województwie. Potrzebne są jednak podpisy mieszkańców.

Pełna treść apelu poniżej.

APEL w sprawie ministra Niedzielskiego

Na podstawie: art. 16 Konstytucji, § 19 ust. 2 Statutu Województwa Podkarpackiego (uchwała Sejmiku Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie w sprawie uchwalenia Statutu Województwa Podkarpackiego z dnia 29 września 1999 r. (M.P. 2000 Nr 4, poz. 66 ze zm.):

W imieniu wspólnoty samorządowej województwa podkarpackiego, apeluje się do ministra zdrowia Adama Niedzielskiego, o powstrzymanie się od składania kolejnych oficjalnych wizyt w naszym regionie.

Uzasadnienie:

Minister zdrowia Adam Niedzielski, wizytując w ostatnim czasie Podkarpacie, dopuścił się zachowań niestosownych wobec mieszkańców, przez podejmowanie prób prowokacji, szantażowanie i wygrażanie i zastraszanie.

Podczas wizyty w Jeżowym, Niedzielski dopuszczał się celowego obrażania epitetami w rodzaju „antyszczpionkowcy”, a kontekst wydarzeń krajowych wskazywał na to, iż celem jego działania mogło być sprowokowanie burd i zamieszek, aby wzbudzać niechęć i nienawiść w stosunku do tych, którzy kwestionują działania obecnego rządu podejmowane pod pretekstem epidemii.

Z kolei podczas wizyty w Sanoku, Niedzielski atakował dziennikarzy z powodu tego, iż nie używają masek. Mimo, iż przedstawiciele rządu notorycznie (np. ostatnio w Karpaczu) nie używają masek.

Niedzielski za każdym razem wygraża i szantażuje mieszkańców Podkarpacia, iż planuje w pierwszej kolejności w naszym regionie wprowadzać restrykcje i ograniczenia, w szczególności bezprawnie dyskryminujące osoby, które nie darzą zaufaniem rządowej propagandy na rzecz preparatów, mających jakoby zmniejszać niebezpieczeństwo epidemii.

Obecność Niedzielskiego na naszej ziemii jest niepożądana co najmniej do czasu wyjaśnienia, kto personalnie odpowiada za drastyczny wzrost śmiertelności Polaków, który nawet w ramach oficjalnych danych, nie ma nic wspólnego z żadną epidemią. Skutki tego zjawiska są szczególnie dotkliwe na Podkarpaciu, nie ma najmniejszych wątpliwości, iż wynikają z błędów w zarządzaniu ochroną zdrowia. Konieczne jest wskazanie i rozliczenie osób, które za to odpowiadają.

Prosimy o przesyłanie podpisów pod apelem na adres:

Inicjatywa Sanocka – Stop Niedzielski,
38-500 Sanok ul. Kościuszki 26 skrytka pocztowa nr 43

Grafika poglądowa


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Minister NIEDZIELSKI w Sanoku: Chcemy kształcić lekarzy w szkołach zawodowych! (VIDEO, ZDJĘCIA)

SANOK. Minister zdrowia o zakażonym pacjencie, który trafił do szpitala. Będą obostrzenia? (VIDEO, ZDJĘCIA)

04-10-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)