REKLAMA
REKLAMA

Ostatnie godziny aukcji! Można wylicytować „Dzień ze strażakami” (FOTO)

NIEBIESZCZANY / PODKARPACIE. Strażacy ochotnicy z jednostki OSP Niebieszczany od lat czynnie wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Zabezpieczają finałową imprezę w Sanoku, uczą udzielania pierwszej pomocy, organizują pokazy ratownictwa drogowego, czynnie włączają się także w zbiórkę funduszy jako wolontariusze. W ramach 29. Finału WOŚP można wylicytować „Dzień ze strażakami” pełen różnych atrakcji! Do końca aukcji pozostało niewiele ponad 10 godzin.

W tym roku ze względu na pandemię postanowili włączyć się zbiórkę funduszy dla WOŚP w inny niż dotychczas sposób i zorganizować „Dzień ze strażakami OSP Niebieszczany”. Zwycięzca lub zwycięzcy aukcji, będą mogli zobaczyć jak „od kuchni” wygląda praca strażaka ochotnika, zwiedzić jednostkę w Niebieszczanach, usiąść za kierownicą wozu strażackiego, zobaczyć jak działa specjalistyczny sprzęt ratowniczy, a także przymierzyć strażacki mundur, przejechać się wozem strażackim lub quadem po okolicy – wszystko oczywiście pod czujnym okiem strażaków ochotników.

Odwiedziny w OSP Niebieszczany odbędą się w reżimie sanitarnym po uprzednim ustaleniu terminu z organizatorem. (Wizytę można zrealizować w dowolnym terminie do końca 2021 roku).

LINK DO AUKCJI – KLIKNIJ

źródło: WOŚP – sztab 4247 / Allegro

foto: OSP Niebieszczany

08-02-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)