REKLAMA
REKLAMA

PODKARPACIE. 34-latek rozbierał się przy 13-letnich dziewczynkach

PODKARPACIE. Kolbuszowscy policjanci ustalili personalia i zatrzymali 34-letniego mieszkańca powiatu mieleckiego. Jeżdżący po powiecie kolbuszowskim mężczyzna dwukrotnie zaczepił 13-letnie dziewczynki, obnażając się w ich obecności. Dzięki zgromadzonym informacjom, policjanci szybko namierzyli i zatrzymali 34-latka. Wczoraj usłyszał zarzuty. Grozi mu do 3 lat pobawienia wolności. W sprawie trwają dalsze czynności.

W miniony wtorek, kolbuszowscy policjanci przyjęli zgłoszenie od mieszkanki powiatu kolbuszowskiego, która powiadomiła o niepokojącym zdarzeniu z udziałem swojej 13-letniej córki, do którego doszło kilka godzin wcześniej w Trześni. Z relacji kobiety wynikało, że wracającą ze szkoły dziewczynkę zaczepił przejeżdżający obok kierowca. Dziewczynka zatrzymała się myśląc, że przejezdny chce zapytać o drogę, wtedy zauważyła, że siedzący w samochodzie mężczyzna ma rozpięte spodnie. 13-latka pobiegła do domu i powiedziała o zdarzeniu swojej matce, która powiadomiła Policję.

Funkcjonariusze powiązali zdarzenie z podobnym przypadkiem, do którego doszło na początku października w Ostrowach Tuszowskich. Tutaj również 13-letnia dziewczynka została zaczepiona przez jadącego samochodem mężczyznę, który podczas krótkiej rozmowy, obnażał się w jej obecności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego zgromadzili materiał, który pozwolił im na wytypowanie sprawcy tych przestępstw.

Wczoraj rano funkcjonariusze pojechali do 34-letniego mieszkańca powiatu mieleckiego. Mężczyzna został zatrzymany. Funkcjonariusze przeszukali jego dom i samochód, zabezpieczyli także komputery, które zostaną poddane dalszym badaniom. Po zgromadzeniu niezbędnych materiałów, kolbuszowscy policjanci postawili mu zarzuty udostępniania treści pornograficznych oraz prezentowania czynności seksualnej. Za te przestępstwa grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Decyzją Prokuratora wobec mężczyzny zastosowano środki zapobiegawcze. W sprawie trwają dalsze czynności.

źródło: KPP Kolbuszowa

foto nagłówek: zdjęcie poglądowe


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

POSEŁ FRYDRYCH: Co dalej z emeryturami dla opiekunów osób niepełnosprawnych? (VIDEO)

tvPolska.pl

31-10-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)