REKLAMA
REKLAMA

POWIAT BRZOZOWSKI: Pijana 19-latka wjechała do rowu

DOMARADZ / PODKARPACIE. Brzozowscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj (25 bm.) w Domaradzu. Kierująca audi straciła panowanie nad pojazdem, zjechała z drogi do przydrożnego rowu. Okazało się, że 19-latka była pijana. Kobieta miała promil alkoholu w organizmie.

Wczoraj, około godz. 5.30, policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Domaradzu. Skierowani na miejsce funkcjonariusze ustalili, że kierująca audi jadąc od strony Rzeszowa w kierunku Bliznego, na zakręcie zjechała na przeciwny pas ruchu, a następnie jej samochód przejechał odcinek około 60 metrów w dół ze skarpy, zatrzymując się w przydrożnym rowie. 19-latka jechała sama.

W wyniku zdarzenia kobiecie nic się nie stało. Po przeprowadzeniu badania na trzeźwość okazało się, że kierująca audi miała promil alkoholu w organizmie.

Teraz za swoje zachowanie kobieta odpowie przed sądem. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości 19-latce grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, kilkuletni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz kara grzywny.

Zdjęcie poglądowe, archiwum Policji.

KPP Brzozów

26-10-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)