REKLAMA
REKLAMA

SANOK. Popularna górka zniknie z krajobrazu dzielnicy. Deweloper wybuduje mieszkania (ANKIETA)

SANOK / PODKARPACIE. Wszystko wskazuje na to, że z krajobrazu dzielnicy Wójtostwo, a konkretnie z terenu przy ogródku jordanowskiego (ul. Langiewicza), zniknie popularna, szczególnie zimą, górka. To miejsce częstych odwiedzin najmłodszych, którzy chętnie zjeżdżają z niej na sankach czy „jabłuszkach”. Na prywatnej działce deweloper wybuduje tam blok.

W ostatnich dniach w sieci pojawiło się ogłoszenie o możliwości rezerwacji 20 mieszkań, które mają zostać wybudowane na prywatnej działce przy ogródku jordanowskim w sanockiej dzielnicy Wójtostwo.

Opis inwestycji robi wrażenie. Deweloper zadbał o każdy szczegół. Przy Langiewicza powstanie blok, z nowoczesnymi mieszkaniami od 50 do prawie 60 m2. Każde będzie miało dwa balkony. Przygotowano sześć wersji, z różniącymi się rozkładami pomieszczeń. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, inwestycja ma zostać oddana do użytku w 2023 roku. Z 20 mieszkań, które znajdą nowych właścicieli, na ten moment dostępnych jest jeszcze 11.

Z charakterystyki inwestycji wynika, że blok powstanie w miejscu, gdzie aktualnie znajduje się popularna w okolicy górka, z której, szczególnie zimą, często korzysta wiele dzieci. To dobrze znany punkt na mapie dzielnicy. Miejsce to dobrze kojarzy kilka pokoleń sanoczan.

Jednak coś za coś. Wiadomo jak bardzo w Sanoku brakuje mieszkań, dlatego nowa inwestycja dewelopera powinna zostać ciepło przyjęta przez mieszkańców.

Górka czy nowe mieszkania?

Gdybyś miał/a wpływ na decyzję o przeznaczeniu tego terenu. Co by tutaj funkcjonowało? Górka czy nowoczesny blok?


Górka na lato i zimę!
Nowoczesne mieszkania!
Już głosowałeś w tej ankiecie. Zobacz wyniki głosowania.
Pokaż wyniki głosowania.
Górka na lato i zimę! (376)
Nowoczesne mieszkania! (194)
Zagłosuj.
09-09-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)