REKLAMA
REKLAMA

SOLINA. Policyjna przystań, motorówki gotowe do akcji. Rozpoczął się sezon (FOTO)

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Podkarpacie to region, który posiada wiele walorów przyciągających turystów. Podczas wakacji sporo osób będzie wypoczywać na bieszczadzkich szlakach i nad Zalewem Solińskim. Nad bezpieczeństwem wypoczywających będą czuwać policjanci. Od wczoraj w Polańczyku, ruszył sezonowy posterunek policji, który dysponuje własną przystanią i kilkoma służbowymi motorówkami.

Na okres wakacyjny podkarpaccy policjanci wzmacniają jednostki, na terenie których znajdują się atrakcyjne turystycznie miejscowości, a do służby zostają skierowani dodatkowi funkcjonariusze.

Wczoraj w Polańczyku, na okres wakacji ruszył sezonowy posterunek policji. Policjantów pracujących w tej popularnej miejscowości wypoczynkowej, na co dzień wsparło dodatkowo 9 funkcjonariuszy z Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie.

Funkcjonariusze będą czuwać nad bezpieczeństwem turystów wypoczywających latem w Bieszczadach. Szczególną uwagę będą zwracać na tereny wokół Zalewu Solińskiego. Służbowe łodzie prowadzić będą policyjni steromotorzyści, którzy sprawdzą trzeźwość korzystających ze sprzętu pływającego i zwrócą uwagę na łowiących ryby, czy posiadają oni odpowiednie zezwolenie.

Odprawę rozpoczynającą ich służbę w Bieszczadach przeprowadzili wczoraj Komendant Powiatowy Policji w Lesku podinspektor Grzegorz Koczera wspólnie z Naczelnikiem Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie młodszym inspektorem Piotrem Kluzem.

źródło: KPP Lesko

02-07-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)