REKLAMA
REKLAMA

TOMASZ LASYK: Czeka mnie nowe wyzwanie. Dyrektor MOSiRu obejmie funkcję sekretarza Gminy Cisna

SANOK / PODKARPACIE. Jak już wcześniej informowaliśmy, Tomasz Lasyk zrezygnował z funkcji dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sanoku. W krótkiej rozmowie z naszą redakcją przyznał, że decyzję podjął ze względu na nowe wyzwania, które niebawem podejmie. Wygrał bowiem konkurs na sekretarza Gminy Cisna.

O rezygnacji Tomasza Lasyka, który szefował MOSiRowi od stycznia 2019 roku informowaliśmy tutaj: SANOK. Tomasz Lasyk zrezygnował z funkcji dyrektora MOSiRu.

Teraz dowiadujemy się, jakie argumenty przesądziły o podjęciu takiej decyzji.

Zrezygnowałem ze względu na nowe wyzwania i nową pracę. Decyzja została podjęta w porozumieniu z władzami miasta Sanoka. Szerzej o powodach swojej decyzji oraz o tym jak funkcjonował MOSiR w dwóch ostatnich latach, opowiem na konferencji prasowej, którą chcę zwołać w najbliższych tygodniach – zapowiada Tomasz Lasyk.

Wiadomo też, co stanowić będzie nowe wyzwanie dla Tomasza Lasyka w najbliższej przyszłości. Wygrał on bowiem konkurs na sekretarza Gminy Cisna.

Tomasz Lasyk pozostanie dyrektorem sanockiego MOSiRu do około 10 lipca.


W Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Sanoka pojawiło się już ogłoszenie o naborze na funkcję dyrektora MOSiRu.

Podstawowe wymagania to przede wszystkim:

  • Wykształcenie: wyższe – preferowane wyższe II stopnia o profilu: zarządzanie kadrami, ekonomia, zarządzanie i marketing, wychowanie fizyczne i turystyka.
  • Staż pracy: co najmniej 3 letni staż pracy na stanowisku kierowniczym lub wykonywanie przez co najmniej 3 lata działalności gospodarczej w zakresie zarządzania i marketingu lub wychowania fizycznego i turystyki.
  • Znajomość programów finansowania inwestycji i modernizacji obiektów sportowych oraz organizacji imprez sportowych.
  • Doświadczenie w zarządzaniu obiektami sportowo – rekreacyjnymi i organizacji imprez sportowo – rekreacyjnych.
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu środków zewnętrznych na inwestycje i programy wspierające rozwój sportu.

Termin składania mija 11 czerwca 2021 r.

OGŁOSZENIE O NABORZE – KLIKNIJ

archiwum Esanok.pl

04-06-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)