REKLAMA
REKLAMA

Trudne warunki, za duża prędkość. Samochód uderzył w barierę (ZDJĘCIA)

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. Brzozowscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w piątek, w miejscowości Trześniów. Kierująca hondą nie dostosowała prędkości do warunków drogowych i doprowadziła do wywrócenia pojazdu. W wyniku tego zdarzenia pasażerka hondy wymagała pomocy medycznej.

W piątek, około godz. 11.30 dyżurny brzozowskiej komendy otrzymał informację o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Trześniowie. Skierowani na miejsce funkcjonariusze ustalili, że kierująca hondą, jechała od strony Krosna w kierunku Brzozowa. Na łuku drogi kierująca straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła prawą stroną pojazdu w barierę energochłonną, doprowadzając tym samym do wywrócenia samochodu. Obydwie kobiety podróżujące hondą nie były w stanie o własnych siłach wydostać się z samochodu. Kierująca była trzeźwa.

W wyniku tego zdarzenia pasażerka hondy doznała obrażeń. Na szczęście okazały się one niegroźne. Zespół karetki pogotowia udzielił jej na miejscu pomocy medycznej.

Za spowodowanie tego zdarzenia kierująca została ukarana mandatem.

źródło: KPP Brzozów

19-04-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)