REKLAMA
REKLAMA

W Bieszczadach kolorowo! Pamiętajcie ciepło się ubrać! (ZDJĘCIA)

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Najczęściej zadawane pytanie jesienią: Czy w górach jest już kolorowo? Sprawdzaliśmy to dziś na Połoninie Wetlińskiej i odpowiadamy – Tak! W lesie pod nogami ścieli się rudy dywan bukowych liści.

Zadzieramy głowy do góry, a tam buki mienią się wszystkimi barwami jakie jesień ma w swojej palecie. No i jeszcze to niebo, jak farbka do firanek…

Być może nadchodzący weekend będzie tym najpiękniejszym tej jesieni. Jest jedno “ale” – trzeba się ubrać ciepło. Czapki, rękawiczki, nieprzewiewne kurtki to “must have”. Chwilami wieje przeszywający, zimny wiatr, a w cieniu czuć nadchodzący przymrozek.

Bądźcie bezpieczni w górach!

foto: Ewa Bujalska / Bieszczadzki Park Narodowy


Zachęcamy do nadsyłania podobnych fotografii na adres: redakcja@esanok.plWysłanie zdjęć jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich publikację na łamach portalu eSanok.pl.

Przypominamy o zachowaniu praw autorskich. Nadesłane fotografie traktowane będą przez redakcję jako własność osoby wysyłającej maila. Jeżeli nadesłane zdjęcia pochodzą od osób trzecich, a nie są wysyłane przez nie osobiście, prosimy o wpisanie w treści maila wyrażenie zgody przez autora na publikację oraz równoczesne podanie imienia i nazwiska twórcy. W przypadku kradzieży fotografii redakcja będzie zobowiązana do przekazania policji wszelkich danych mogących doprowadzić do odpowiedzialności karnej.

09-10-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)