REKLAMA
REKLAMA

REGION. 23-latek zniszczył wiatę przystankową. Usłyszał zarzuty

PODKARPACIE. Kolbuszowscy policjanci zatrzymali mieszkańca powiatu jasielskiego, który uszkodził wiatę przystankową w Kosowach. Kopiącego w szybę mężczyznę zauważył świadek, który powiadomił Policję. Dzięki zgłoszeniu, funkcjonariusze szybko zatrzymali 23-latka. Młody mężczyzna już usłyszał zarzuty.

W poniedziałek około godz.12, kolbuszowscy policjanci interweniowali w Kosowach. Ze zgłoszenia wynikało, że nieznany mężczyzna wybił szybę w wiacie przystankowej w Kosowach. Zdarzenie zgłosił przypadkowy świadek, który przejeżdżając obok, zauważył kopiącego w szybę mężczyznę.

Na miejsce pojechali policjanci. Mając na uwadze przekazane przez świadka informacje patrolowali rejon, w którym był widziany mężczyzna. Zauważyli go na przystanku w Siedlance. Mężczyzna był pobudzony i agresywny. 23-letni mieszkaniec powiatu jasielskiego został zatrzymany i doprowadzony do kolbuszowskiej jednostki. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad promil alkoholu w jego organizmie. Wczoraj, po wytrzeźwieniu, 23-latek usłyszał zarzuty uszkodzenia mienia.

Za zniszczenie mienia ustawodawca przewiduje karę od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Kolbuszowa


ZOBACZ RÓWNIEŻ: dr PIOTR RUBAS: BANKRUCTWO służby zdrowia i ZUS! Podatek dochodowy to HARACZ ! Bezprawie POLICJI ?
tvPolska

12-01-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)