REKLAMA
REKLAMA

BYKOWCE: Mieszkańcy nie odpuszczą! Nie chcą masztu! (VIDEO)

BYKOWCE: Mieszkańcy nie odpuszczą! Nie chcą masztu! (VIDEO)

BYKOWCE / PODKARPACIE. W Bykowcach (gmina Sanok) ma powstać 55 metrowy maszt telefonii komórkowej. Mieszkańcy są niezadowoleni z lokalizacji tej konstrukcji, ze względu na niewielką odległość od budynków mieszkalnych. Zapowiadają protesty. W materiale prezentujemy ich argumenty. Do administratora sieci wystosowaliśmy zapytanie w tej sprawie.

Grafika poglądowa


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

BYKOWCE: Maszt telefonii komórkowej. Mieszkańcy mówią NIE!

11-05-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się

Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

Pokażcie mi luksusowy dom pod wiatrakiem/masztem/linią energetyczną. Nie ma? No właśnie...2022-05-12 07:43:45
0 1
Gdyby to maszty nie miały negatywnego wpływ na zdrowie i środowisko, to bogacze obstawialiby sobie nimi swoje wille. Pokażcie mi luksusowy dom pod wiatrakiem/masztem/linią energetyczną. Nie ma? No właśnie...
Odpowiedz
Czerepach2022-05-13 19:41:39
0 0
Widzę, że w Bykowcach zebrali się sami eksperci, którzy mylą promieniowanie jonizujące z niejonizującym. Stacje bazowe telefonii komórkowej promieniowania jonizującego nie wytwarzają, ponieważ nie zawierają radioaktywnych substancji (pierwiastków lub związków chemicznych), a tym bardziej nie są aparatami rentgenowskimi. Nauka, a zwłaszcza „Medycyna Pracy” nie uważa częstotliwości od 1800–3800 MHz (18–38 GHz)… za szkodliwe dla organizmów żywych. Dlaczego? Po prostu dlatego, że te częstotliwości nie należą do promieniowania radioaktywnego. Są milion razy niższe od częstotliwości promieniowania rentgenowskiego. „Czarnobyl, Fukushima, Hiroshima, Nagasaki” nie mają nic wspólnego z emisjami z anten stacji bazowych.
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (2)
Pokaż więcej komentarzy (2)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

Hgv driver 2022-05-15 09:42:13
0 0
Bykowce =ciemnogród. Panie Iwańczyk - to że nie masz pan problemu z sygnałem, nie świadczy o tym że inni go nie mają! I przestań opowiadać głupoty na temat 5g , pewnie też się nie zaszczepiles i leczysz się amantadyną.Taki wykształcony a takie durnoty pleciesz. Chyba panią sołtys chcesz wygryźć ze stołka, a może do rady gminy kandyduj , co?
Wy2022-05-19 10:05:33
0 0
Wynocha też z kanalizacją i szambami. Chcymy sroc pod krzoki - bendom ładni kwitly.