REKLAMA
REKLAMA

CISNA. Pożar ugaszony przez… policjantów! (ZDJĘCIA)

CISNA / PODKARPACIE. Policjanci interweniowali w związku z rozprzestrzeniającym się pożarem traw, do którego doszło w pobliżu budynku gospodarczego w miejscowości Cisna. Funkcjonariusze szybko i sprawnie ugasili pożar. Mężczyzna, który zostawił palenisko bez nadzoru, został ukarany mandatem.

W czwartek przed godz.12, policjanci z Posterunku Policji w Baligrodzie mł. asp. Marcin Pelc i st. sierż. Paweł Wątroba, podczas pełnienia służby w Cisnej, zauważyli, że z terenu jednej z posesji wydobywa się gęsty dym. Kiedy podjechali bliżej, okazało się, że na miejscu nie było żadnej osoby, która pilnowałaby rozprzestrzeniającego się pożaru traw. W związku z tym, że płomienie zaczęły sięgać budynku gospodarczego, funkcjonariusze błyskawicznie przystąpili do działania. Używając przedmiotów, które znaleźli na posesji ugasili pożar.

Następnie sprawdzili czy w budynku nie znajdowały się żadne osoby. Na szczęście nikt nie ucierpiał w wyniku pożaru. Na miejsce wezwano strażaków, którzy dogasili palenisko.

Wyjaśniając okoliczności tego zdarzenia, policjanci ustalili, że pożar wywołał mężczyzna, który opiekował się posesją pod nieobecność właścicieli. Miał on spalać śmieci, a następnie pozostawić palenisko bez nadzoru i odjechać.

60-letni mieszkaniec powiatu leskiego został ukarany mandatem karnymi za sprowadzenie zagrożenia pożarowego oraz za termiczne przekształcanie odpadów.

źródło: KPP Lesko

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

PODKARPACIE. Tragiczny piątek na drogach. Śmierć młodych kobiet (FOTO)


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

02-07-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)