REKLAMA
REKLAMA

Dołącz do „Watahy”! Nabór do służby na granicy!

PODKARPACIE. Jeszcze w tym roku do służby w SG na Podkarpaciu zostanie wcielonych 48 nowych funkcjonariuszy. Poznaj wymagania, sprostaj im i dołącz do nas!

Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej w sposób ciągły prowadzi nabór nowych funkcjonariuszy do służby. Właśnie zwiększono limit przyjęć na 2022 rok. Decyzją Komendanta Głównego SG do Straży Granicznej na Podkarpaciu zostanie przyjętych jeszcze co najmniej 48 młodych adeptów. Duże przyjęcia planowane są również w 2023 roku.

Masz wyłącznie polskie obywatelstwo? nieposzlakowaną opinię? co najmniej wykształcenie średnie? gotowość podporządkowania się dyscyplinie oraz dotrzymania tajemnicy służbowej?

Ta oferta skierowana jest do Ciebie!

Dodatkowym atutem będzie m.in. ukończenie szkoły w klasie o profilu mundurowym, kursów dodatkowych, znajomość języków obcych czy posiadanie prawa jazdy.

Jeśli pozytywnie przejdziesz proces rekrutacji i ukończysz szkolenia, dołączysz do grona 2 tys. strażników granicznych pełniących służbę na Podkarpaciu. Wynagrodzenie za służbę wyniesie po ukończonych kursach nie mniej niż ok. 4400 zł netto. W służbie nabędziesz m.in. prawo do dodatków mieszkaniowych, remontowych, wakacyjnych oraz tzw. mundurówki i 13. pensji. Po zdobyciu wymaganego doświadczenie będziesz mógł uczestniczyć w misjach zagranicznych.

Szczegółowe informacje dostępne są w zakładce Praca w BiOSG oraz w Sekcji Organizacji i Naboru Wydziału Kadr i Szkolenia tel.: 16 673 20 78 lub 16 673 23 84, e-mail: nabor.biosg@strazgraniczna.pl

źródło: BiOSG
video: youtube.com / Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej

15-09-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)